DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Üniversiteleri Fiyatları

Günümüzde birçok kişi üniversite eğitiminde kendini ve dilini geliştirebilmek adına yurtdışında eğitim almayı istemektedir. Yurtdışında eğitim ilk bakışta masraflı bir seçenek gibi görünse de yurtdışında uygun fiyatlarla üniversite okuyabileceğiniz pek çok seçenek bulunur. Örneğin, Balkanlarda uygun fiyatlara ve sınav şartı olmadan istenilen bölümlere kayıt yaptırılabilmektedir. Özellikle Makedonya Üniversiteleri köklü, saygın ve başarılı üniversiteler olup genelinde YÖK tanınırlığı bulunur. Makedonya’da birçok devlet üniversitesi ve özel üniversite bulunmaktadır. Eğitim dili olarak Türkçe, İngilizce, Makedonca ve Arnavutçayı tercih edebilirsiniz. 

Makedonya’da bulunan üniversiteler; Kril-i Metodi Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Fon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi, Amerikan Üniversitesi, Balkan Üniversitesi, Güneydoğu Avrupa Üniversitesi, Manastır Üniversitesi, Tetova Üniversitesi, Üsküp Mit Üniversitesi ve Goce Delcev Üniversitesidir. Yıllık eğitim fiyatları ülkemizdeki üniversiteler ile kıyaslandığında daha uygundur. Makedonya’da okumayı tercih ederseniz yıllık okul ücretiniz dışında çok uygun fiyatlara yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Makedonya’da bulunan birçok üniversite uluslararası eğitim standartlarını takip ederek, başarılı ve uzman akademik personeller ile öğrenci yetiştirmektedir. Makedonya’da okumayı tercih eden birçok öğrencimiz bulunmaktadır. Ayrıca ülkemizde de Makedonya üniversitelerini bitiren ve çalışan pek çok mezunumuz ikamet etmektedir.

Makedonya’daki üniversitelerin bölüm ve fiyat bilgilerini ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz; Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofislerimizdeki danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizden merak ettiğiniz tüm konular hakkında doğru ve net bilgiler edinebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız