DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Üniversiteleri Fiyatları 2016

Üniversite okumak herkesin hayalidir. Ancak istediği bölümde okumanın ayrıcalığını birçok kişi yaşayamaz. Türkiye'de genelde sınav sisteminin çarpıklığı, eğitim sisteminin bozuk olması nedeniyle bu hayali gerçekleştiremeyen binlerce öğrenci bulunmaktadır. Tercihlerin dışındaki üniversitelerde okumak zorunda kalan öğrenciler çoğunluktadır desek yanlış olmaz. Mezun olsa dahi iş bulma konusunda sıkıntı yaşar ve kalifiye bir eleman olabilme imkânını bulamazlar; bu gibi durumlar birçok üniversite okuyan öğrencinin hayal kırıklığı yaşamasına ve ömrü boyunca istemediği sevmediği bir işi yapmasına neden olmaktadır. Ayrıca birçok kişi eğitim alsa dahi sınavlarda elenmekte ve bu yüzden üniversite eğitimi alma hakkını da yitirmektedir.

Türkiye'de üniversite okuduktan sonra, açıkta kalma ve iş bulamama gibi birçok olumsuzluk da peşinden gelmektedir. Bu açıdan oldukça avantaj sunan Makedonya üniversiteleri; özellikle Türkçe eğitim vermeleri nedeniyle de iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilecek üniversiteler arasında yer alır. Kaliteli bir eğitim sistemine sahip olan ve uluslararası standartlar ölçüsünde eğitim veren Makedonya üniversitelerinde Türkçenin dışında farklı dillerde eğitim alma imkânı bulunabilmektedir. Özellikle sınavsız bir eğitim sunması ile dilediğiniz bölümü seçerek eğitim alma şansına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Makedonya üniversiteleri uzaktan eğitim vererek, çalışan öğrenciler için de ayrı bir fırsat sunmaktadır.

Her açıdan avantajlarını değerlendirebileceğiniz bu üniversitelerden birini tercih etmeniz halinde YÖK tanınırlığı olması nedeniyle mezun olduğunuzda çok daha rahat iş bulabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek ücretler alarak çalışma imkânına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca Makedonya'da eğitim almanın yanı sıra konaklama gibi diğer ihtiyaçlar da oldukça kolay ve uygun fiyata karşılanmaktadır. Yurtların olmasının yanı sıra apart ve kiralık evlerin bulunması Türkiye'den birçok öğrencinin tercih etmesine sebep oluyor.

Makedonya üniversiteleri arasında Fon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi Türkçe eğitimin de oldukça kaliteli olduğu bir eğitim sunmaktadır. Ayrıca bu üniversitelerde İngilizce, Arnavutça ve Makedonca dillerinde eğitim sunulmaktadır. Bunun yanı sıra Makedonya'da bulunan üniversiteler içerisinde farklı eğitim üzerinde eğitim alma imkânına sahip olabilirsiniz. Makedonya üniversite fiyatları ise oldukça uygun ve  avantajlıdır. 

Makedonya üniversitelerinden herhangi birini tercih etmek istiyorsanız ve istediğiniz bölüme girmek istiyorsanız; Draft Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere Makedonya üniversiteleri fiyatları hakkında bilgi verebilecek danışmanlarımız ayrıca tüm yapmanız gereken işlemler ve hareket etme şeklinize kadar sizlere yardımcı olmaktadır. İzmir, İstanbul ve Ankara şubelerimizdeki bulunan danışmanlarımız; her türlü sorunuza cevap verebilecek ve sizlere yardımcı olacaktır.

Vize işlemleri, üniversitelerin YÖK tanınırlığı ve akredite konusunda bilgi alabilir ve ayrıca Makedonya üniversitelerinin 2016 yılında geçerli olan fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Sizler de iyi bir eğitim almak ve dilediğiniz mesleği seçmek istiyorsanız bu fırsatları değerlendirmek için zaman kaybetmeyin!

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız