DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Üniversiteleri Ve Yaşam Koşulları

Kendine özgü mimarisi, öğrenci dostu oluşu ve verdiği kaliteli eğitimler ile Makedonya, yurt dışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilerimiz için oldukça ideal bir ülkedir. Sınavsız eğitim ve uygun bütçeli okulların kaliteli adresi olan Makedonya, bugün öğrencilerine bir çok imkan sağlamaktadır. Bünyesindeki okullar Balkanlar bölgesinin en iyi okullarıdır ve eğitim kaliteli Avrupa standartlarındadır. Bir çok avantajı bünyesinde barındıran Makedonya üniversiteleri hangileridir? Makedonya'da yaşam koşulları nasıldır?

Vizyon Üniversitesi İle Kalifiye Bir Yurt Dışı Eğitimi Sizi Bekliyor
Yurt dışında üniversite hayali kuran pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa standartlarında verdiği eğitim ile göze çarpmaktadır. Türk öğrencilerin yurt dışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri Uluslararası Vizyon Üniversitesi. Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçeneklerden biridir diyebiliriz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi lisans programları ve ücretleri ile ilgili hazırladığımız bu yazımız, sizin için iyi bir referans olacaktır.  fakültede lisans tamamlama, lisans, uzaktan eğitim, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programları bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Bologna sürecine dahil olan, Avrupa’da tanınırlığı bulunan kaliteli bir üniversitedir. Eğitim, öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimsemiş olan Vizyon Üniversitesi’nde aralarında uzman isimlerden eğitim alırken öğrenciye verilen değeri sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Makedonya'da Yaşam Koşulları
Eğer Makedonya'da üniversite okumayı düşünüyorsanız biraz yaşam koşullarından bahsetmek gerekir. Makedonya'da ulaşım için tercih edilen araçların başında otobüs gelmektedir. Diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi demiryolları ulaşımı gelişmiş değildir ancak otobüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Makedonya nispeten küçük bir ülke olduğundan dolayı şehir içi ve şehir dışı ulaşımları oldukça rahat ve kolaydır. Makedonya'da diğer Balkan şehirlerinde olduğu gibi her bütçeye hitap eden çeşitli konaklama imkânları bulunmaktadır. Örneğin; başkent Üsküp'te önemli noktalar birbirine yürüme mesafesindedir ve dolayısıyla şehirde konaklamak oldukça rahattır. Makedonya öğrenciler için pek çok sosyal etkinliğe, müzeye, tarihi yapıya ve festivale de ev sahipliği yapmaktadır. Başkent Üsküp, gezip görmeyi sevenler için de pek çok seçenek sunmaktadır. Üsküp Kalesi, tüm şehri panoramik izleyebileceğiniz önemli noktalardan biridir.

Uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşmek için bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız