DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Üniversitesi’nde Başarılı Eğitim Olanağı

Yurtdışı eğitim denince en uygun bütçeye sahip, geniş olanaklarıyla öğrencilerin hayallerini süsleyen ülkelerin başında Makedonya gelmektedir. Çoğu Avrupa ülkesine göre daha avantajlı fiyat ve barınma imkânlarına sahip Makedonya üniversiteleri, eğitimlerini yurtdışında tamamlamak ve üniversiteye sınavsız girmek isteyenlere kucak açmaktadır.

 

Günümüzde Makedonya olarak bildiğimiz ülke Yugoslavya Eski Cumhuriyeti olarak tanınmaktadır. Ülkeyle geçmişe dayalı köklü bir tarihi bağımız vardır. Bugün ülkede Türkçe dilinin de kullanıldığını biliyoruz. Öğrenciler için büyük avantajlardan biri ülkede dilimizin konuşulması ve Türkçe dilinde eğitim görme imkânının olmasıdır. Makedonya’da birçok tarihi ve doğal güzelliği bir arada bulabilme şansına sahipsiniz.

 

Makedonya aynı zamanda uygun fiyatlı yaşam maliyetlerine sahiptir. Eğitiminizi uygun bütçeyle tamamlarken sınav stresi yaşamamanız çok büyük kolaylıktır. Ülkemizde üniversiteye girişler uzun bir sınav maratonuna bağlıdır. Kuşkusuz sınava hazırlık süreci de büyük maliyetlere neden olmaktadır. Dershaneler, özel dersler gibi belirli bir bütçeyi karşılamak yerine sınava bile girmeden hayallerinizin bölümüne adım atabilirsiniz.

Ülkenin önde gelen üniversitelerinden Makedonya Üniversitesi geniş bir eğitim kadrosuna sahip önemli üniversitelerin başında gelir. Makedonya Üniversitesi’nin tanınırlığı olması nedeniyle kolayca YÖK tarafından sağlanan denkliğe sahip diplomanızı alabilir, ek derslerinizi gerekirse ülkemizde tamamlayabilir ve o diplomayla ülkemizde iş dünyasına kolayca adım atabilirsiniz.

 

Ülkemizde yüksek puanlar kazanarak girebileceğiniz birçok bölüme Makedonya Üniversitesi’nde sınavsız olarak girebilirsiniz. Zengin bir alan yelpazesine sahip üniversitenin öğrenciler için geniş sosyal imkânları bulunmaktadır. Aklınıza takılan tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere Makedonya’da başarılı bir eğitim almanın tüm püf noktalarını aktaracak ve size eğitim hayatınız boyunca rehberlik edecek profesyonel kadromuzdan ücretsiz olarak istifade etmeyi unutmayın.

 

İlgili telefonlarımızdan bize ulaşabilir, ofisimize uğrayarak kahvemizi içebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız