DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Malta'da Dil Eğitimi Almak: European School of English

Malta, Avrupa’nın gözden uzak kıyılarında bulunmasına karşın birçok eğitim meraklısı ve turist tarafından iyi tanınan bir ada ülkesidir. Yüzyıllar boyunca bir çok şövalyelik organizasyonunun merkezliğini yapan Malta bu sebepten dolayı tarih kokan bir atmosfere sahiptir. Turizm açısından Avrupa’nın merkezlerinden birisi olan Malta aynı zamanda İngilizce’nin Maltaca ile beraber anadil olarak kabul edildiği bir ada olduğundan dolayı güçlü bir İngilizce eğitim geleneğine sahiptir. Malta’da dil eğitimi almak, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen pek çok öğrencinin ilk tercihleri sırasında yer almalıdır.

Malta’daki en iyi dil okullarından birisi olarak kabul edilen European School of English adanın en büyük kenti olan St. Julians’ta bulunmaktadır. Plajlarıyla ve insanlarının samimi doğasıyla bilinen St. Julians kenti Malta’nın eğlence hayatının kalbi olan Paceville’i de içerisinde bulundurmaktadır.

European School of English bu merkezi konumunun yanı sıra eğitim imkanları konusunda düzenlediği sayısız kampanyadan dolayı Malta’daki en çok tercih edilen dil okulları arasında birinci gelmektedir. Okulun bünyesinde son teknoloji ekipmanlarla donatılmış 55 adet sınıf bulunmaktadır. European School of English bu sınıflarla birlikte, kendisini tercih eden öğrencilere konaklama olarak geniş imkanlar sunmaktadır. Aile yanı konaklaması, öğrenci evi ve otel gibi konaklama seçenekleri sunan European School of English’in ana binasının en üst katı da yurt olarak hizmet vermektedir.

European School of English, 1996 yılından bu yana İngilizce eğitimi vermekte olan bir eğitim kurumudur ve köklü bir eğitimi inovatif bir yaklaşımla birleştirmektedir. Yenilenen binasıyla Malta’nın en cazip dil okulları arasında sağlam bir yer kazanmış olan European School of English toplamda 4 adet eğitim binasına sahiptir. Kurumun ana binasının bünyesinde öğrencilerin kaynaşmasına ve pratik yapmasına imkan sağlayan bir adet kafeyle beraber geniş bir teras, bir kitapçı, son teknoloji olanaklarla donatılmış bir TV/Video salonu, dinlenme salonları ve bir internet kafe bulunmaktadır.

European School of English, son derece hareketli St. Julians bölgesinde bulunduğundan dolayı iyi bir eğitimle beraber geniş çaplı sosyalleşme imkanları da sunmaktadır. Çok sayıda restoran, bar, gece kulübü, alışveriş merkezi ve sinema salonlarının bulunduğu St. Julians’ın tüm olanaklarından faydalanma fırsatını öğrencilerine sunan European School of English, Avrupa’nın en gözde tatil mekanı olan Malta’da kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. 

Sunduğu akademik ve sosyal imkanlarla birlikte European School of English aynı zamanda Malta’nın en fazla uluslararası akreditasyona sahip olan okuludur. European School of English IALC, Equals ve Quality English gibi akreditasyonlara sahip olan tek Malta dil okuludur.  

Malta’da dil eğitimi almak ve Malta dil okulları hakkında bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan Draft Yurtdışı Eğitim ofislerimize ulaşabilir, dilerseniz bizleri ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız