DRAFT BLOG

Malta'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsunuz. Tatlı bir güneşin teninize dokunmasını ve sizi denize yönlendirmesini de seviyorsunuz. O halde, bir ada ülkesi düşünün. Yağmurlu ve gri Britanya Adası’nı... Yok, belki de sürekli sonbahar sizi o kadar açmaz. Avustralya? Güzel, ama orası da fazla uzak, dünyanın resmen diğer ucu! Bizce biz Akdeniz’e açılalım ve birlikte İtalya’nın güneybatısındaki denizlere gidelim. Belki orada kendimize güneşli, güzel sahilleri ve canayakın insanları olan bir ada bulabiliriz. Güzel Akdeniz’de ilerledik, ilerledik... Okyanusta olmasak da denizde o kadar zaman karayı özledik ve sonunda, hayalini kurduğumuz o güzel ülkeyi bulduk. Bu adanın adı Malta ve ne kadar beklerseniz bekleyin yağmurlu, huzursuz bir gün geçmiyor burada. 

Hayallerimiz böyle, peki gerçekler bundan farklı mı? Eğer yeterince isterseniz hayır! Malta’da dil eğitimi yalnızca size Avrupa kalitesinde eğitim standartları sağlamıyor. Ülkenin akılcı eğitim politikalarının sonucu olarak, Malta’daki dil okullarında okuyan öğrencilere haftalık 20 saatlik çalışma izni de veriliyor. Dilinizi en iyi seviyede öğrenebildiğiniz gibi, kazandığınız parayla da Malta deneyimini kendiniz için çok daha keyifli hale getirebilir ve sizin gibi (yahut sizden farklı) yüzlerce insanla tanışabilirsiniz. Malta dünyanın her yerinden ziyaretçi akınına uğrayan, sevilen bir turistik ülke olmasından dolayı okulda edindiğiniz İngilizceniz ile gündelik yaşamda pratik yapabileceğiniz bir yer.

ESE: European School of English

Bu okul 1996 yılında, San Giljan’da kurulmuştur. Malta’da eğitim gören öğrenciler tarafından “En iyi İngilizce dil okulu” seçilmiştir. Malta’da ingilizce eğitimi almak için düşünülesi ilk ve akılcı seçeneklerden biridir. ESE, Malta’nın uluslararası alanda en çok akreditasyon alan bağımsız dil okuludur. Bu akreditasyonlar, yüksek standartlarının ve sunduğu kaliteli İngilizce programlarının ve hizmetlerinin dünyaca tanınırlığını gösteren bir faktör. 

Eurocentres Msida Dil Okulu

Malta’nın Msida bölgesinde bulunan Eurocentres Dil Okulu, Luqa’daki uluslararası havalimanından karayoluyla sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Maksimum 12 kişilik sınıfların yer aldığı 8 derslikli okul binası, sahile de birkaç dakika mesafede bulunur ve Malta’yı kolayca keşfedebileceğiniz bir konumda yer alır. Eurocentres Başarı Sistemi’nin uygulandığı bu okulda eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında e-Öğrenme programı uygulanmaktadır. 

Güzel, güneşli ve heyecanlı Malta’da ingilizce eğitimi almakla ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçin. Uzman eğitim danışmanlarımız her sorunuzu titizlik ve ilgiyle cevaplayacaktır. Bize online iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız