DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Malta'da Dil Eğitimi Almanın Tam Zamanı

Dil eğitimi öğrencilere yurtdışının kapılarını aralayan bir fırsattır. Bu önemli fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilmek için bu eğitimi olabilecek en kusursuz şekilde verilen ülkelere ağırlık verilmesi kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için yoğun bir önem barındırmaktadır.

Dil eğitimi konusunda köklü bir geleneğe sahip olan Malta, yılın büyük bir kısmında güneş alan iklimiyle Avrupa’nın en sıcak ülkelerinden birisidir. Malta Dili ile beraber İngilizcenin de resmi dil statüsüne sahip olduğu ülke bu sayede yurtdışında alınacak bir dil eğitimi için gözde bir konumdadır. Ülkede resmi dilin İngilizce olmasından dolayı öğrencilerin dil eğitimi kısa sürede pekişecektir ve bu pekişmeyle beraber ülkedeki pek çok insanla da kolaylıkla iletişim sağlanabilecektir.

Bir ada ülkesi olan Malta sahilleriyle ve plajlarıyla ünlüdür. İngilizce dil bilgisi eğitiminin son derece kaliteli bir şekilde verildiği bir ülke olan Malta aynı zamanda öğrencilere sunduğu uzun dönem İngilizce dil eğitiminin yanı sıra çalışma imkanı da sunmaktadır. Çok sayıda turistin ve öğrencinin bulunduğu ülkede dil öğrenip çalışmak sizi hem dil hem de kişisel gelişim alanlarında geliştirecektir.

Yurtdışında alınacak bir dil eğitimi öğrencileri tamamıyla yabancı ve tanınmayan bir ortamla yüzleştirdiği için zaman zaman zorlu olabilmektedir ancak Malta’da alınacak bir dil eğitiminin en önemli avantajlarından birisi ülke insanının sıcakkanlılığıdır. Bu sebepten dolayı ülkede dil eğitimi almaya karar veren öğrenciler yabancılık çekmeyecekleri bir ortamın sağladığı özgüvenle dil konusundaki yeteneklerini kısa sürede geliştirebilirler.

Dünyanın en güvenli ülkelerinden birisi olan Malta bu sebepten dolayı da bünyesinde dil eğitimi alan öğrencilere son derece rahat ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Tarihi yapıları, güzel katedralleri ve göz alıcı plajlarıyla ünlenmiş olan Malta aynı zamanda İngilizce eğitime verdiği önemden dolayı bir tatil beldesinden çok daha fazlasıdır.

Malta’da dil eğitimi alabileceğiniz okullar arasında ismini en çok duyurmuş olan okul ESE yani European School of English’tir. Malta’nın St. Julians şehrinin merkezinde konumlanmış olan European School of English bünyesindeki öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” ünvanına layık görülmüştür ve yurtdışında dil eğitimi almak için en çok tercih edilen dil okullarından birisi olmuştur. Kaliteli müfredatının yanında sunduğu sayısız sosyal aktivite ile öğrencilerine eğlenerek öğrenebilmeyi sunan eğitim kurumu pek çok açıdan eşsizdir.

Malta’nın bir diğer önemli dil okuluysa Eurocenters Dil Okulu’dur. Sosyal imkanları, eğitimci kadrosu ve özgün standartları sayesinde kusursuz bir dil eğitimini öğrencilerine sunan Eurocenters size sıkılmadan dil öğrenebileceğiniz bir eğitim olanağı sunmaktadır. Bu imkanları bünyesinde toplayan Eurocenters aynı zamanda son teknoloji ekipmanlarıyla da interaktif bir deneyim sunar.

Malta’da dil eğitimi almak ve avantajlı fırsatlarımızdan haberdar olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek, yabancı dil konusunda deneyimli eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız