DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Malta'da Dil Eğitimi Ücretleri

İtalya’nın güneyinde, Akdeniz’in tam ortasında yer alan Malta, güneşli sahilleri, turistik mekanları ve dünyaca iyi tanınan müzeleri ve renkli yapısı kadar İngilizce eğitiminin mükemmel bir şekilde verildiği dil okullarıyla da uluslararası çapta adını duyurmuş bir ülkedir. Verdiği kaliteli İngilizce eğitimi ve doğal cazibesi dolayısıyla dünyanın dört bir yanından insanın hem eğitim tabalı hem de turistik amaçlar ile akın ettiği Malta bu sebepten dolayı bir çok farklı kültürden insanla tanışmanıza da olanak tanıyacaktır. Malta dil eğitimi ücreti nelerdir diye merak ediyorsanız, yazımız sizin için iyi bir referans olacaktır.

Uzun bir süre İngiltere egemenliğinde bulunduğundan dolayı İngiliz kültürünün derin izler bıraktığı bu ülkenin ana dillerinden birisi İngilizce olduğundan dolayı bu küçük ve şirin ülke İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz diğer ülkelere kıyasla çok daha ekonomik bir alternatif haline gelmiştir.

Son derece kaliteli dil okullarının bulunduğu Malta’daki en popüler İngilizce dili okulu ise ESE (European School of English) ve Eurocentres Malta’dır. 1996 yılında St. Julians kentinde kurulan ESE, Malta’nın en çok sayıda uluslararası akreditasyon almış bağımsız dil okulu olarak kendisini konumlandırmıştır. Son teknoloji olanaklarla donatılmış, merkezi bir konumda bulunan, öğrenci sayısının dikkat dağıtmayacak bir nicelikte olduğu 60 derslikli bir binada bulunan ESE’nin özellikle yaz programları İngilizce öğrenmek isteyenler için iyi bir fırsattır. Uçak biletinin de hediye olarak verildiği dil programları ESE’yi tercih edilebilir kılan en önemli sebepler arasındadır. 

Eurocentres Malta ise Malta’nın en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Luga’da bulunan bir eğitim kurumudur. Kentin havalimanından sadece birkaç dakika uzaklıkta olup sahile gayet yakın bir konumda bulunan bu prestijli dil okulu bünyesinde eğitim gören öğrencilere Malta’yı kolaylıkla keşfetme imkanı sunmaktadır. Eurocentres Başarı Sistemi adlı özel bir sistemin uygulandığı bu okul kalitenin ve eğlencenin bir araya geldiği geniş çaplı programlar sunduğundan dolayı pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Diğer ülkelere kıyasla İngilizce konusunda daha az bilindiğinden dolayı kaliteli eğitimine rağmen uygun fiyatlı bir dil öğrenme fırsatı sunan Malta’daki bu iki dil okulunun ücretleri de yurtdışında dil öğrenmek için İngilizce konuşulan bir ülkenin ekonomik gerekliliklerini göz önüne alan kişilerin cebini zorlamayacaktır. 

Eğitim, yeme, içme ve süper lüks bir yurtta kalmayı da içeren barınma masraflarının ve vize ücretinin de dahil olduğu 7 haftalık bir ESE programının ücreti ise 4845 Euro’dur. Eurocentres Malta ise, ESE’ye kıyasla daha uygun bir program sunmaktadır. 7 haftalık yoğunlaştırılmış bir İngilizce kursu sadece 1330 Euro fiyatındadır.

Malta’da uygun ve kaliteli bir dil eğitimi almak, Malta dil okulları hakkında detaylı bilgi edinmek için Draft Yurtdışı Eğitim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek, dil eğitimi konusunda uzman eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız