DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Malta'da Yaz Okulu Düzenleyen Dil Okulları

Son yıllarda eğitim turizmi ile ülkesine canlılık katan Malta, 5 adadan oluşan yaklaşık 450 bin kişinin yaşadığı bir Avrupa Birliği ülkesidir. Maltacayla birlikte İngilizcenin de resmi dilleri arasında yer alması, İngilizce dil eğitiminde tercih edilen ülkelerden biri olmasına neden olmaktadır. 

İngilizce dilbilgisi eğitimini kaliteli bir şekilde alırken, yoğun derecede İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim almak size dinlediğinizi anlama ve konuşma pratiği de sunacaktır. Türkiye’de aldığınız eğitim ne kadar kaliteli olursa olsun kurs alanından çıktığınızda konuşma ve dinleme pratiği yapmazsanız hem öğrenim süreciniz daha uzun olur hem de konuşurken kendinize güven duymanız zaman alır.

Malta’da faaliyet gösteren ESE (European School of English) uluslararası alanda en çok akreditasyon almış, bağımsız ve kaliteli bir dil okuludur. Malta’nın St. Julians şehrinin merkezinde bulunan bu dil okulu, öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” olarak seçilmiştir. Eğitim kadrosu, teknolojik ekipmanları ile son derece kalifiye bir okuldur. 

ESE dil okulu öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanında eğlence de vaat etmektedir. 10-16 yaş arasındakilere futbol ve tenis gibi kamplar, 16 yaşından büyüklere ekstrem spor programları, 12 yaşından büyükler için dalış ve yelkencilik gibi yazları dolu dolu geçirebilecekleri etkinlikler düzenlemektedir.

Malta yılın 300 gününü güneşli geçiren, Akdeniz ikliminin keyfini sürebileceğiniz bir ülkedir ve yaz aylarınızı böyle bir ülkede geçirmek beraberinde pek çok avantajı getirir. Örneğin; Msida şehrinde, sahile birkaç dakika uzaklıkta yer alan Eurocenters dil okulunda kariyerinizde ve hayatınızda sizi bir adım ileriye taşıyacak kaliteli bir dil eğitimi alırken, ders saatleriniz sona erer ermez birkaç dakika içerisinde sıcacık bir kumsalda tertemiz sulara kendinizi atabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan Eurocenters sayesinde farklı birçok kültürden insanla iletişim kurabilirsiniz. 

Malta’da eğitim alabileceğiniz kaliteli yaz okulları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimize gelerek her biri alanında uzman ve deneyimli danışmanlarımızdan sizin için en uygun dil okulu ve programı seçmede yardım alabilirsiniz. Geleceğinizi bekletmeyin, Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na gelin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız