DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Malta Dil Okulu Fiyatları

Akdeniz’in tam ortasında İtalya’nın güneyinde yer alan bir ada ülkesi olan Malta, turistik mekanları, dünyaca tanınan müzeleri, güneşli sahilleri kadar İngilizce eğitimini kusursuzca veren dil okullarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir ülkedir. Kaliteli eğitimi ve doğal çekiciliği dolayısıyla çok sayıda ülkeden insanın ziyaret noktası olan Malta sayısız kültürden insanla tanışırken dil konusunda fevkalade bir eğitim almanıza da ön ayak olacak bir ülkedir.

Euro bölgesinde bulunmasından dolayı Malta’da alınabilecek bir dil eğitiminin fiyatları pek çok öğrencinin gözünü korkutmaktadır ancak İngiltere’ye, Kanada’ya veya Amerika’ya kıyasla Malta’da bulunan pek çok dil okulu eşit kalitede bir eğitimi çok daha uygun fiyatlara vermektedirler. 

Uzun bir süre İngiliz egemenliği altında bulunan Malta’da İngiliz kültürü derin izler bırakmıştır. Ülkenin ana dillerinden birisi bu sebepten dolayı İngilizce’dir ve bu küçük, şirin ülke İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz diğer ülkelere kıyasla çok daha ekonomik bir alternatif konumundadır.

Fevkalade kaliteli dil eğitim merkezlerinin bulunduğu Malta’daki en iyi dil okullarının başında ESE ve Eurocentres Malta gelmektedir. 1996 yılında St. Julians şehrinde kurulan ESE, Malta’nın en çok sayıda uluslararası akreditasyon almış bağımsız dil okulu olarak kendisini konumlandırmıştır. Son teknoloji olanaklarla donatılmış ve merkezi bir konumdaki ESE’nin özellikle yaz programları İngilizce öğrenmek isteyenler için harika bir fırsattır. Uçak biletinin de hediye olarak verildiği dil programları, ESE’yi iyi bir seçenek yapan diğer özellikler arasındadır. 

Eurocentres Malta ise Malta’nın en gelişmiş şehirlerinden olan Luga’da bulunmaktadır. Luga Havalimanı’ndan yalnızca birkaç dakika uzaklıkta, sahile sıfır konumda bulunan okul, bünyesinde eğitim gören öğrencilere Malta’yı keşfetmek adına pek çok olanak sunmaktadır. Eurocentres Başarı Sistemi adlı bir sistemin uygulandığı okul kalitenin ve eğlencenin kesiştiği ilgi çekici programlar sunduğu için sayısız öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Söz edildiği gibi, dil eğitimi veren diğer ülkelere kıyasla daha az duyulmuş olmasından dolayı kaliteli bir eğitimi son derece uygun bir fiyata veren Malta’daki bu iki dil okulunun ücretleri yurtdışında dil öğrenme isteğini İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu bir ülkede gerçekleştirmek isteyen kişiler için son derece uygundur.

Yeme, içme, eğitim ve konaklamayı da içeren masrafların ve vize ücretinin dahil olduğu 7 haftalık bir ESE programının ücreti 4845 Euro’dur. Eurocentres Malta’nın ücreti ise ESE’ye kıyasla daha uygun bir ücret programı sunmakta olup, 7 haftalık yoğunlaştırılmış bir İngilizce kursunu sadece 1330 Euro gibi bir fiyata sağlamaktadır ve bu sayede hem verdiği kaliteli eğitim hem de ekonomik avantajı ile Malta’da ve dünya çapında bir adım öne çıkmayı başararak öğrencileri cezbetmektedir.

Malta dil okulu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve yurtdışında dil eğitiminizi en doğru şekilde başlatmak için Dratt Yurtdışı Eğitim’in uzman kadrosu ile İzmir, Ankara ve İstanbul’da görüşebilirsiniz.

Malta’da Dil Öğrenirken Euro Kazanın!

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız