DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Malta'nın Kaliteli Dil Okulları Hangileridir?

Yılın neredeyse tamamının güneşli olduğu ada ülkesi Malta'da harika bir dil eğitimi almak ister miydiniz? Dil eğitiminiz sırasında adeta tatildeymiş hissiyatı veren ülke; sıcak insanları ve sosyal ortamları ile sizi büyüleyecek. Akdeniz’in ortasında, İtalya’nın güneyinde bulunan Malta’nın havası dillere destandır. Yılın çok büyük bir bölümünde güneş alan Malta’da hava sıcaklığı kışın dahi 15 derecenin altına düşer. Malta, Akdeniz iklimini ve sıcaklığını doyasıya yaşayacağınız korunaklı bir cennet gibidir. Peki Malta'nın kaliteli dil okulları hangileridir?

English Language Academy Malta
Malta, kelimenin tam anlamıyla uluslararası bir ülkedir. Malta’da her yıl dünyanın dört bir yanından gelen dil okulu öğrencileri, turistler, gezginler ve ada halkıyla tanışabilir, Malta’nın samimi atmosferinde uzun süren dostluklar kurabilirsiniz. Farklı kültürlerden kişilerle tanışmak, genel kültürünüzü artırıp vizyonunuzu genişletmenin yanı sıra derslerde öğrendiklerinizi uygulamanıza da olanak tanıyacaktır. Öğrendiklerinizi uygulama ve pratik yapma imkanı sağlayan Malta'nın kaliteli dil okullarının ilki ise English Language Academy Malta'dır. ELA Malta 1988'de kurulan ve prestijli müfredatı ile adından söz ettiren kaliteli bir kurumdur. English Language Academy'i diğer kurslardan ayıran; küçük bir okul gibi faaliyet gösteren orta büyüklükte bir okul (Maksimum 350 öğrenci kapasiteli) olmasıdır. ELA Malta ekibi, öğrencilerini her zaman ailenin bir parçası olarak görmektedir.

ESE: European School of English
1996 yılında kurulan European School of English (ESE), Malta’daki öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir. ESE, Malta’nın uluslararası alanda en çok akreditasyon alan bağımsız dil okuludur. Bu akreditasyonlar, yüksek standartlarının ve sunduğu kaliteli İngilizce programlarının ve hizmetlerinin üst seviyede tanındığını gösterir. ESE, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede İngilizce dil eğitimi vermeyi misyon edinmiş bir okuldur. Bu doğrultuda, iyi ışık alan, ferah ve son teknoloji olanaklarla donatılmış 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim vermektedir. Ayrıca, deneyimli personeli öğrencilerin gelişimlerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için 7/24 hazır bulunur.

Malta'da harika ve eşsiz bir dil eğitimi almak için uzman eğitim danışmanlarımız ile İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizde yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız