DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Moralinizi Bozmayın Bulunduğunuz Yerden de  Psikoloji Eğitimi Alabilirsiniz

Psikoloji eğitimi, ruh bilimi alanında kendilerini geliştirmek isteyen ve bu alanda hayatını kazanmak isteyen pek çok öğrenci tarafından tercih edilen bir alandır. Bu alanın yeniden önem kazanması pek çok öğrenciyi Psikoloji eğitimine yeniden yöneltmiştir. Özellikle yurt dışında bulunan üniversiteler, bu bölümü en kalifiye şekilde okuyacağınız kurumlar arasında yer almaktadır. Ancak buna vaktiniz ve imkanınız yoksa, uzaktan eğitim ile yurt dışında Psikoloji eğitimi alabilirsiniz.

Psikoloji bölümü mezunları, son derece verimli ve idealist bir alanda çalışma fırsatı bulmanın yanı sıra aynı zamanda iyi bir kazanç ile de hayatlarını sürdürebilmektedir. Mezunlarının yaşam kalitesinin son derece yüksek olduğu bu bölüme yönelik talepler her geçen gün artmaktadır. Türkiye’de bu bölümü okumak ise ne yazık ki hiç kolay değildir zira bu bölümün puanları Türk sınav sisteminde fazlasıyla yüksektir. Bu sebepten dolayı da pek çok öğrenci Psikoloji eğitimini yurtdışında almaya yönelmektedir

Yurtdışında Uzaktan Psikoloji Eğitimi

Diyelim ki üniversite eğitiminizi tamamladınız veya istediğiniz bölümü kazanamadığınız için iş hayatına atıldınız. Ancak Psikoloji eğitimi almak içinizde büyük bir ukde olarak kaldı. Sakın moralinizi bozmayın, çünkü yurtdışında uzaktan eğitim ile psikoloji okumanız gayet mümkün! Bu sayede hem yurtdışında bir üniversite diploması elde edebilir hem de mevcut düzeninizi bozmadan sadece vize ve final sınavlarına katılım göstererek mezun olabilirsiniz.

Yurt Dışında Uzaktan Psikoloji Eğitimi Nerede Alınır?

Yurt dışında uzaktan Psikoloji eğitimini en uygun koşullarda alabileceğiniz ülkeler arasında Makedonya bulunmaktadır. Makedonya’da üniversite okumak, maliyet açısından Türkiye ile hemen hemen aynı hatta bazı kurumlardan daha da uygundur. Uzaktan eğitim durumunda ise masraflarınıza sadece kayıt işlemlerinizi ve sınav ücretlerinizi eklemeniz yeterli olacaktır.

Uzaktan Eğitim Alanında Dünya Devi: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Eğer  Makedonya’da uzaktan eğitim ile Psikoloji okumaya karar verdiyseniz, bu ülkenin öncü eğitim kurumlarından olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Makedonya’daki Türk nüfusunun en yoğun şekilde yaşadığı Gostivar kentinde bulunan bu üniversitenin öğrencileri bu sebepten dolayı sık sık Türkçe konuşmaktadırlar. Hatta ve hatta okulun Türkçe dilinde eğitim veren programları da mevcuttur. Bünyesinde 4 adet fakülteyi bulunduran Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda Türkçe eğitim akreditasyonuna da sahiptir. Uzaktan eğitim açısından bu üniversitenin dilinin Türkçe olması, sınavlarda bir sorun yaşamamanız konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Siz de yurt dışında bulunan diğer uzaktan eğitim kurumları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak istiyorsanız İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız