DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Muhteşem Güzellikleriyle Dublin'de Dil Eğitimi Fırsatı: ISE (International School of English)

Kendine has güzellikleri ve dillere destan kültürü ile İrlanda'nın başkenti Dublin, Avrupa'da dil eğitimi alabileceğiniz yerlerin başında gelmektedir. Bugün binlerce turistin akın ettiği bu tarihi kent; aynı zamanda Viking yerleşimlerinin merkezi olarak kurulmuş olup, Orta Çağ’dan beri İrlanda’nın başkenti konumundadır.

İrlanda; yurt dışı dil eğitimine önem veren ülkelerden biridir. İngilizce'nin yoğun konuşulmasının da beraberinde getirdiği bir avantaj olarak, dünyanın en iyi dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl, dünyanın her yerinden binlerce öğrenci uzun veya kısa süreli dil kurslarına katılmak için İrlanda’ya seyahat etmektedir.

İrlanda'da Dil Öğrenirken Euro Kazanın!

İrlanda’nın en iyi dil okulları çoğunlukla başkent Dublin’de yer almaktadır. Dublin aynı zamanda ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel başkenti olarak görülebilir. Hem huzurlu hem de heyecan verici olmayı çok iyi başaran bu şehirde dil kursuna gitmenin önemli bir avantajı vardır: Dublin’de dil öğrenirken Euro kazanabilirsiniz! İrlanda, ulusal politikası gereği, dil eğitimi alan öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni veren ülkelerden biridir. Asgari ücretin saatlik 9-10€ civarında olduğu İrlanda’da, haftada 20 saat çalışarak İngilizce'nizi geliştirirken pek çok ihtiyacınızı karşılayacak parayı kazanmanız mümkün!

Hem Avantajlı Hem de Prestijli Bir Dil Okulu: International School of English

Dublin’de bulunan ve kaliteli bir dil okulu olan International School of English  1997 yılından beri dil eğitimi vermekte olup kurulduğu günden bugüne standartlarını giderek daha yüksek bir çizgiye çekmeyi başarmıştır. Müthiş bir eğitmen kadrosuna sahip olan bu okulda alınabilecek bir dil eğitimi sizi İngilizcenin en ince detaylarına hakim kılacak ve bu sayede rakiplerinizden fersahlarca ileride olmanızı sağlayacaktır. International School of English’te alınacak bir İngilizce eğitiminin fiyatları 800 Euro’dan başlamaktadır.

ISE bünyesindeki tecrübeli ve kalifiye öğretmenler, dostane ve profesyonel bir dil öğrenim deneyimi yaşamanızı sağlarlar. Son derece dinamik geçen derslerde öğrencilerin ilerlemesine ve İngilizce becerilerinin gelişmesine büyük önem verilir. Bu doğrultuda, öğrencilere 6 haftada bir ilerleme testleri uygulanarak geliştikleri alanlar ve gelişmeye açık yönleri tespit edilir ve program bu noktalara göre ayarlanır. ISE’nin klasik “Georgian” mimarisinin izlerini taşıyan binalarında, dünyanın dört bir yanındaki 30’dan fazla ülkeden gelen öğrenciler eğitim almaktadır. ACELS tarafından akredite edilen, MEI üyeliği bulunan ve Trinity College London sınav merkezi tarafından tanınan okulda İngilizce becerilerinizi geliştirirken İrlanda’nın muhteşem güzelliklerinin tadını çıkarabilir, hayat boyu süren unutulmaz dostlukların temelini atabilirsiniz!

Avrupa'nın ya da dünyanın en kaliteli dil okullarında prestijli ve saygın bir dil eğitimi almak ve daha detaylı bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız