DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Neden Makedonya'da Üniversite Okuyayım Diyorsanız  Sebeplerini Yazımızda Sizin İçin Derledik

Kendine has doğası, öğrenci dostu oluşu ve verdiği kaliteli eğitimler ile Makedonya, yurt dışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilerimiz için oldukça ideal bir ülkedir. Sınavsız eğitim ve uygun bütçeli okulların kaliteli adresi olan Makedonya, bugün öğrencilerine bir çok imkan sağlamaktadır. Bünyesindeki okullar Balkanlar bölgesinin en iyi okullarıdır ve eğitim kaliteli Avrupa standartlarındadır. Bir çok avantajı bünyesinde barındıran Makedon okulları hangileridir?

Vizyon Üniversitesi İle Modern Bir Yurt Dışı Eğitimi Sizi Bekliyor

Yurt dışında üniversite hayali kuran pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa standartlarında verdiği eğitim ile göze çarpmaktadır. Türk öğrencilerin yurtdışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri Uluslararası Vizyon Üniversitesi. Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçeneklerden biridir diyebiliriz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi lisans programları ve ücretleri ile ilgili hazırladığımız bu yazımız, sizin için iyi bir referans olacaktır.

4 fakültede lisans tamamlama, lisans, uzaktan eğitim, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programları bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Bologna sürecine dahil olan, Avrupa’da tanınırlığı bulunan kaliteli bir üniversitedir. Eğitim, öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimsemiş olan Vizyon Üniversitesi’nde aralarında uzman isimlerden eğitim alırken öğrenciye verilen değeri sonuna kadar hissedebilirsiniz. Üniversite sadece Makedonya’da değil aynı zamanda tüm Balkanlar’da özel üniversite denince akla gelen ilk kurumlardan birisidir. Lisans ve lisansüstü programlar sunan, ayrıca hukuk ve edebiyat gibi birden fazla alanda çalışma imkanını bünyesindeki öğrencilere veren okul, kusursuz bir eğitim kurumudur.

Balkan Üniversitesi'nde Harika Bir Eğitime Hazır Mısınız?

Yurt dışında hem sınavsız hem de uygun fiyatlı bir eğitim istiyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi tam size göredir. Balkanların en gözde ülkelerinden biri olan Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde çok uygun eğitim ve yaşam maliyetleriyle, yalnızca lise diplomanızla kayıt yaptırabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’nın başkenti Üsküp’de bulunmaktadır. Kurum tamamıyla uluslararası bir eğitim kurumudur. Avrupa ya da ABD’deki diğer  üniversitelerin, yüksek orandaki eğitim ücretlerini karşılayamayan öğrenciler için  harika bir alternatiftir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin en önemli niteliklerinden biri kurumun eğitim dilinin İngilizce oluşudur. Dolayısıyla kayıt sırasında sizden dil yeterliliğinizi belgelemeniz kesinlikle istenmektedir. Kurumun eğitim dili sayesinde eğitiminize uluslararası bir seviyede başlarsınız. Bu sayede de dünyadaki pek çok üniversite ile yakın standartlara sahip kaliteli bir öğrencilik yaşamı sürdürürsünüz.

Yurt dışı okulları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da online iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız