DRAFT BLOG

Nerede Dil Eğitimi Almalıyım?

Yurt dışında kaliteli bir dil eğitimi almak bugün pek çok açıdan avantajlı bir durumdur. Dünyanın en saygın kurumları arasında yer alan bir dil okulunda dil eğitimi almak size uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika ayrıcalığı sağlayacağı gibi, gittiğiniz ülkelerden edindiğiniz deneyimler ile de vizyonunuza önemli katkılarda bulunacaktır diyebiliriz. Bugün artık yabancı dil bir zorunluluktan ziyade bir ihtiyaç haline gelmiştir. Zira yabancı dil artık hayatımızın her alanında yer almaktadır. Özellikle parlak bir kariyer hedefi olan kişiler, yabancı dilini geliştirmeli ve bu bağlamda yurt dışında bulunan bir dil okulunda eğitim almalıdır diyebiliriz. Bu satırları okuyan kişilerin aklında "Peki nerede dil eğitimi almalıyım?" sorusunun belirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. İşte size parlak bir kariyerin ve sağlam bir geleceğin kapısını aralayacak olan kaliteli dil okullarından bazıları.

Almanca Öğrenmek Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı: German Language School Berlin

Almanca'nın anadilde konuşulduğu ülke olan Almanya, bugün pek çok saygın dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. GLS ile Almanca öğrenmeye karar verdiğinizde, Almanca'yı en iyilerle ve en iyi şekilde öğrenmiş olursunuz. Zira  GLS Berlin, tam beş kez Star School Germany ödülüne layık görülmüş ve dil eğitimi konusunda kendisini ispatlamış saygın bir dil okuludur. German Language School Berlin kalitesiyle Almanca öğrenirken, Berlin’in heyecan verici merkezinde  bulunan kampüste konaklayabilirsiniz ve bu sayede dil eğitiminizi konaklama derdi olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Dil Eğitimi Denince Akla İlk Gelen Ülkelerden Biri Olan Kanada'da Kaliteli Bir İngilizce Eğitimi Sizi Bekliyor: Kaplan International Toronto

İngilizce öğrenmek için tercih etmeniz gereken ülkelerin başında gelen Kanada, dünyanın en saygın dil okullarından biri olan Kaplan International Dil Okulu'na ev sahipliği yapmaktadır. Kaplan International Toronto Dil Okulu’nun ortalama öğrenci sayısı 450 olup 41 farklı ülkeden gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Yaş ortalamasının 22 ile 25 yaş arasında değiştiği kurumda eğitim alanların %99’u Toronto Dil Okulu’nu önermektedir. Dil eğitiminde bir dünya markası olan ve kalitesini her aşamada hissedeceğiniz bir kurum olan Kaplan International Toronto Dil Okulu, CN Tower’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta olup Toronto Adaları'na giden Layton Feribot Terminali’ne de yakındır.

Saygın ve prestijli dil okullarımız hakkında çok daha detaylı bilgi öğrenmek ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız