DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
New York'ta Dil Eğitimi Almak İster Misiniz?

New York Eyaleti’nin 62 şehrinden biri olan New York City, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ve en kalabalık şehridir. Bronx, Manhattan, Queens, Brooklyn ve Staten Island ilçelerinden oluşan New York City, dünyanın en önemli şehirlerinden biridir. Ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence alanlarında dünya merkezlerinin başında gelmektedir. 

Yüzlerce farklı dilin konuşulduğu New York City, 500.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Sosyal ve kültürel etkinlik anlamında dünyanın en zengin, en çeşitli ve en hareketli şehirlerinden olan New York City dil eğitimi almak için harika bir tercihtir. 

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara gebe olan New York şehrinde dil eğitimi alabileceğiniz çok başarılı iki dil okulu bulunmaktadır. Bunlardan ilki dünya genelinde çok sayıda eğitim merkezine ve başarılı eğitmen kadrosuna sahip LSI New York’tur. LSI New York, Manhattan’ın en gözde yerlerinden biri olan One World Trade Center binasından birkaç dakikalık uzakta, ünlü mimarlar tarafından tasarlanmış tarihi ve güzel bir binada kurulmuştur. 

LSI, size amacınıza yönelik eğitim verirken, rahat ve konforlu bir ortam sunmayı da amaçlamaktadır. LSI Uluslararası Dil Okulu’nun Amerika genelinde 4 şubesi mevcuttur, üstelik çok merkezli kurs yapısıyla bu merkezler arasında geçiş yapabilirsiniz. 40 yaş ve üzerinden 6-17 yaş arasındaki çocuklara kadar her yaşa ve her amaca özel kurs programları ile ülkenin en başarılı dil okullarından biridir. 

“Yeni Dünya” adının hakkını vererek adeta dünyanın merkezi gibi olan New York şehrinde, gidebileceğiniz bir diğer kaliteli dil okulu Kaplan International’dır. Pek çok ders dışı aktiviteyle dil becerilerinizi pekiştirme olanağına sahip olacağınız Kaplan International’da Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınavlara Hazırlık gibi çeşitli ve amaca yönelik programlar mevcuttur. Kaplan UDO, ABD’de üniversite okumak isteyenler için dil eğitiminin yanı sıra, üniversite yerleştirme hizmetleri de sunmaktadır. Amerika genelinde 18 şubesi bulunan Kaplan Uluslararası Dil Okulu’nun New York şubesi şehrin tam merkezinde yer almaktadır. 

Her şeyin mümkün olduğunu her an hissettiren şehir New York’ta dil eğitimi alırken, dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşır, tanışır ve birçok kültürü gözlemlersiniz, dolayısıyla unutulmaz bir deneyim yaşarsınız. 

New York’ta dil eğitimi alabileceğiniz kurslar hakkında daha ayrıntılı bilgiyi bize ulaşarak alabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim ile geleceğinize önemli bir adım atmak istiyorsanız, alanında uzman ve deneyimli danışmanlarımız ile iletişime geçin, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki ofislerimizi ziyaret edin, sizin için en uygun okulu bulalım. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız