DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Öğrenci Dostu Polonya Üniversiteleri

1990’lı yıllardan beri verdiği eğitim ile adını duyuran Polonya, pek çok kaliteli üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Ülke, bu sebepten dolayı dünyadaki pek çok ülkeden öğrencilerin yurtdışı eğitim almak konusundaki ilk tercihleri arasındadır diyebiliriz. Gelişmiş bir eğitim altyapısına sahip olan Polonya, aynı zamanda ücret konusunda da son derece makul seçenekler sunar.

 Polonya üniversiteleri, Avrupa’daki rakiplerine denk hatta rakiplerinden daha iyi eğitim vermektedirler. Buna rağmen bu ülkenin üniversiteleri Avrupa’daki maddi açıdan en uygun üniversiteler olarak da isim yapmışlardır. Makul eğitim ücretlerinin yanına öğrencilere sağlanan part-time çalışma imkanı da eklendiğinde Polonya, yurtdışında eğitim için en ideal ülkelerden birisidir.

Peki yurtdışında üniversite okumak isteyen pek çok öğrencinin ilk durakları arasında yer alan kaliteli ve öğrenci dostu Polonya üniversiteleri hangileridir?  Draft Yurtdışı Eğitim olarak Polonya’daki öğrenci dostu üniversiteleri sizler için derledik.

Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi

Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi, özellikle beşeri bilimler alanında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin ilk tercihidir. Kurum, kalifiye ve Avrupa standartlarında bir Psikoloji eğitimi sunmasıyla da adını uluslararası çapta duyurmuştur. SWPS kısaltmasına sahip olan Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi kuruluşundan bu yana araştırmaya ve gelişmeye kendini adamıştır. Bünyesinde bulunan öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yönelik çalışan okul, onları çağdaş dünyanın artan taleplerini karşılamak üzere yetiştirir. Okul bünyesindeki araştırmacılar toplumun ve dolayısıyla bireylerin yaşamında yoğun etki yaratan projeler üretmektedirler.

Geleceğe güvenle bakan Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi’nin ücretleri yıllık 3800 Euro’dan başlamaktadır.

Lodz Üniversitesi

1945 yılında faaliyete geçen Lodz Üniversitesi, 12 fakültede ve 45’ten fazla bölümde Lehçe ve İngilizce eğitim vermektedir. Bu üniversite, Polonya’nın en trend ve gelişmiş yüksek öğrenim kurumları arasındadır. Öğrencilerinin gelişimi ve eğitim olanaklarının güçlenmesi için kurum sürekli uluslararası işbirliği antlaşmaları imzalamaktadır. 180’den fazla alanda uzmanlık eğitimi veren üniversite MBA de dahil olmak üzere 90’dan fazla alanda yüksek lisans eğitimi de vermektedir. Lodz Üniversitesi İşletme, Ekohidroloji, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Uluslararası İşletmecilik gibi popüler bölümlerde eğitim vermektedir.

3 yıllık bir lisans eğitimi süresine sahip olan kurumun yıllık fiyatları 2500 Euro’dan başlamaktadır.

Varşova Üniversitesi

Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversite Sıralaması ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması gibi uluslararası sıralamalarda Varşova Üniversitesi, son derece yüksek bir konumdadır. Araştırma üniversitelerinin 20.000 gibi bir rakama ulaştığı günümüzde bu kurum dünya üniversiteleri arasında en iyi %3’lük dilimde yer almaktadır. Uluslararası sıralamalara göre Polonya’nın en iyi üniversitesi olan okul aynı zamanda Avrupa’nın bu bölgesinde yer alan en iyi üniversitelerinden biridir.

Bünyesindeki öğrencilere parlak bir gelecek vaadeden Varşova Üniversitesi’nin yıllık ücretleri 2000 Euro’dan başlamaktadır.

Dünyanın en kaliteli üniversitelerinde prestijli ve uygun fiyatlı bir yurtdışı eğitimini Draft Yurtdışı Eğitim ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz! İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek, alanında uzman eğitim danışmanlarımızla görüşebilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız