DRAFT BLOG

Tüm Malta İçerikleri
Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

Yurtdışı Eğitimi Soru Cevap Vol2 (yurtdışında okumak)

Yurtdışında okumak için gerekli olan evraklar nelerdir, son kayıt tarihleri nedir, devam zorunluluğu, burs imkânı gibi pek çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bu videomuzda yurtdışı dil okulu ilgili de bilgi vermeye çalıştık.

Online Dil Eğitimi ile İngilizce Öğrenme Fırsatı

Koronavirüs nedeni ile adını sıkça duyduğumuz online eğitim ve uzaktan eğitim gibi kavramlar, bugün artık hayatımızın bir parçası haline geldi demek yanlış olmayacaktır. Tarihi çok daha eskilere dayanan online ya da uzaktan eğitim, özellikle yurt dışı kurumlarında sıklıkla uygulanmaktadır. Peki yurt dışına çıkma fırsatınız yok diyelim. Yine de online dil eğitimi ile İngilizce öğrenebileceğinizi ve Avrupa kökenli bir dil okulunun diplomasına sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yurt Dışında Dil Eğitimi
Yurt dışında yabancı bir dil eğitimi almak, geleceğiniz ve kariyeriniz açısından oldukça önemlidir. Zira yurt dışında yabancı dil öğreniyor olmanın pek çok avantajı  vardır. Dünyanın en saygın kurumları arasında yer alan bir dil okulunda dil eğitimi almak size uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika ayrıcalığı sağlayacağı gibi, gittiğiniz ülkelerden edindiğiniz deneyimler ile de vizyonunuza önemli katkılarda bulunacaktır. Yurt içine kıyasla yurt dışında bir dil eğitimi alıyor olmanın en büyük avantajlarından biri de elbette öğreniyor olduğunuz dili gerek sosyal hayatınızda gerek okulunuzda bol bol pratik yapma seçeneğinizin bulunuyor oluşudur. Yurt dışında dil eğitimi almanın daha pek çok avantajı bulunmaktadır ancak bulunduğu yeri terk etme imkanı olmayanlar için online eğitim ile bu fırsat biçilmez bir kaftandır. Peki hangi kurumlarda online dil eğitimi bulunmaktadır?

ELA Malta İle Uzaktan Dil Eğitimi
Dil eğitimi konusunda Avrupa'da göz dolduran ülkelerden biri olan Malta, yurt dışında yabancı dil eğitimi dendiği zaman akla ilk gelen ülkelerden birisidir. ELA Malta Dil Okulu, öğrencilerinin dil eğitimi konusundaki tüm ihtiyaçlarını profesyonel akademik kadrosu ile geniş bir perspektifte ele alan, belirleyen ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre ders programı hazırlayan saygın bir dil okuludur. Kurum, öğrencilerine Beginner seviyesinden Advanced seviyesine kadar 6 seviyede eğitim programı sunmaktadır. ELA Malta İngilizce dil okulunda dilerseniz toplu sınıflarda, dilerseniz bire bir şekilde ders alabilirsiniz. Eğer birebir ders almak isterseniz ders saatini siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Toplu sınıflarda size sunulan seçeneklerden birini seçebilir ve bu şekilde İngilizce dersinizi şekillendirebilirsiniz. 

Ela Malta'ya kayıt yaptırmak ve yurt dışındaki dil okullarımız hakkında bilgi sahibi olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız