DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Online Eğitim İle Yurt Dışı Eğitimi Yapmak Mümkün Mü?

Üniversite eğitimine yurt dışında devam etmek istiyor, ancak düzenli olarak okula gitmek için vakit bulamıyorsanız veya çalışıyorsanız, online eğitim ile yurt dışı eğitimi yapabilirsiniz. Online eğitim yani bir diğer tabiri ile uzaktan eğitim, özellikle pandemi sürecinde öğrenciler için yeni bir eğitim modeli oldu. Her ne kadar bu süreçte adını sıklıkla duymuş olsak da, uzaktan eğitim aslında çok daha eskiye dayanmakta ve özellikle yurt dışı üniversitelerinde öğrencilere sunulmaktadır. Uzaktan eğitim konseptinde hiçbir sınav şartı olmadan üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. 

Hangi Okullarda Uzaktan Eğitim Alabilirim?
Uzaktan eğitim dendiği zaman akla ilk gelen ülke Ukrayna'dır. Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, yurt dışında online eğitim alabileceğiniz kurumların başında gelmektedir. Ukrayna’nın Kharkov şehrinde bulunan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, 1930 yılında kurulmuştur. Mekatronik ve Yönetim Sistemleri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Elektrik Mühendisliği ve Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Teknik Hizmetler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Proses ve Gıda Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, İşletme ve Yönetim Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Uzaktan ve Mektupla Eğitime Yönelik Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Diploma Sonrası Eğitime Yönelik Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, Teknoloji Araştırma Enstitüsü, Tarım-Endüstri Kompleksleri Uzmanlarının Eğitimine Yönelik Eğitim Merkezi gibi çok çeşitli eğitim ve araştırma enstitülerine sahip olan köklü bir üniversitedir.

Bir diğer online eğitim veren kurum ise Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi'dir. 22 Kasım 1994'te Ukrayna'da kurulan Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, ülkenin önde gelen yüksek öğrenim kurumudur. Okul, Başkanlık Kararnamesi ile 2 Mart 2001'de "ulusal" statüsünü kazanmıştır. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. Lisans, lisans tamamlama, uzaktan eğitim, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde bir çok program sunan kurum, özellikle hukuk, sivil güvenlik, yönetim sistemleri, sosyal bilimler ve bilgi teknolojileri alanında uzmanlar yetiştirmektedir. Ukrayna'nın saygın okullarından biri olan Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, aynı zamanda sınavsız eğitim veren bir kurumdur. 

Okullarımız hakkında bilgi almak ve pandemi sürecinde online eğitime kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilir ya da bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız