DRAFT BLOG

Orta Avrupa'nın İncisi Macaristan'da  Uygun Fiyatlı Üniversite Eğitimi

Orta Avrupa'nın incisi Macaristan, tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Ülkenin kendine has doğası, tarihi yapıları, ilginç şehirleri birçok ziyaretçi tarafından merak edilmektedir. Ülkede bulunan pek çok yapı UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Macaristan'ı turistik amaçlı ziyaret eden kişiler kadar eğitim amacı ile ziyaret eden öğrenciler de bulunmaktadır. Bünyesindeki birçok saygın kurum dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi sıralamasında  üst sıralarda kendine yer bulmuştur. Pecs Üniversitesi, Eötvas Lorand Üniversitesi, Debrecen Üniversitesi bunlardan sadece bir kaçıdır.

Avrupa'nın En Köklü Üniversitelerinden Biri Pecs Üniversitesi
Orta Avrupa’nın en eski ve köklü üniversitelerinden biri olan Pecs Üniversitesi, 20.000 öğrenci, 4.000'den fazla yabancı öğrenci ve 1.400 akademisyenle Macaristan'ın yüksek kaliteli araştırma ve eğitim seçenekleri sunan en büyük yüksek öğrenim kurumları arasındadır. On fakültede sunulan geniş kapsamlı eğitim programları hemen hemen her alanı kapsamaktadır. Üniversitede birçok alanda eğitim verilmektedir. Üniversitede eğitim alabileceğiniz bazı programlar şöyledir:
Beden Eğitimi
Bilgisayar Bilimleri
Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği
Biyoloji
Coğrafya
Dietistik
Diş Hekimliği
Eczacılık
Elektrik Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği    
İşletme
Kimya    
Psikoloji
Tıp

Budapeşte'nin En Prestijli Kurumu Eötvas Lorand Üniversitesi
Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunan Eötvös Loránd Üniversitesi, Macaristan’ın en prestijli okullarından biri olup dünya en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 500’de yer almaktadır. Dolayısıyla eğitim kalitesi Macaristan sınırlarını aşmıştır. Ayrıca, Avrupa’nın en iyi 250 yükseköğretim kurumundan biridir. 1635’te kurulduğu günden bu yana eğitime hiç ara vermemesi nedeniyle de özel bir kurumdur. Eötvas Lorand Üniversitesi'nde eğitim alabileceğiniz bazı programlar şöyledir:
İngiliz ve Amerikan Çalışmaları    
Psikoloji
Uluslararası İlişkiler    
İnsan Kaynakları Danışmanlığı    
Uygulamalı İktisat    
Bilgisayar Bilimleri    
Film Çalışmaları    

Yurt dışında eğitim almak sizi her açıdan donanımlı bir birey yapar. Mezun olduğunuzda uluslararası geçerliliğe sahip bir diplomaya sahip olacağınızdan dolayı iş bulmanız garantidir. Draft Eğitim'in uzman eğitim danışmanı kadrosu ile ile iletişime geçerek hayallerinizdeki yurt dışı eğitimini gerçeğe dönüştürebilir ve geleceğinizi en iyi şekilde yön verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız