DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya’da Dil Okuluna Gitmek

Yeni bir dil öğrenmek ve birçok dil öğrenerek hem çok daha rahat bir kariyer yapmak, hem de  farklı fırsatlar kazanmak için önemlidir. Dil öğrenmeye olanak tanıyan dil kursları pek çok kişi için bir olanak yaratmakta ve pratik yapma şansı vererek iyi bir şekilde öğrenmeye destek olmaktadır. Ancak dil eğitiminde o dilin konuşulduğu ülkede dili öğrenmek çok daha kolay ve hızlıdır.

Polonya dil eğitimi için zengin seçenekler sunabilen bir ülkedir. Polonya’da oldukça iyi koşullarda ve alternatiflerde dil okulları bulunmaktadır. Dilerseniz üniversite eğitimi alırken bu dil okullarına katılabileceğiniz gibi ayrıca sadece dil okullarına giderek de dil öğrenme olanağı bulabilirsiniz.

Polonya’da Lehçe dil eğitiminin yanı sıra İngilizce dil eğitimi almak da mümkündür. Polonya’nın Varşova kentinde kaliteli, Avrupa standartları ölçüsünde dil eğitimi alınacak dil okulları yer almaktadır. Kaliteli bir eğitim alırken ayrıca birçok açıdan avantaj yakalama olanağı bulunan Polonya’da dil okulları oldukça elverişli fiyatlarla eğitim vermektedir.

Türk girişimciler tarafından kurulan dil okullarında küçük gruplardan oluşan sınıflarda eğitim verilmektedir. Gramer bilgisinin yanısıra nüfusun büyük çoğunluğunun İngilizce konuşabildiği Polonya’ da pratik yapmak Türkiye de İngilizce eğitim almaktan çok daha avantajlı bir süreçtir.

Yeni bir dil öğrenmek, dilinizi geliştirmek, eğitim alırken dilinizi daha iyi kullanabilmek ve daha birçok nedenle dil okullarında yabancı dil öğrenme olanağı bulabilirsiniz. Polonya’da dil okuluna gitmek ve hangi dillerin yer aldığı, koşulların neler olduğu, konaklama, vize ve diğer tüm ayrıntılı bilgiler hakkında yardım almak isterseniz ofisimize gelerek ya da iletişi adreslerinden ulaşarak uzman danışmanlarımızdan tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. Sizlere her konuda gereken desteği gösterecek ve dilediğiniz konuda yardımcı olacaklardır.

Detaylı bilgi için irtibat numaralarımız;

Ankara Merkez : 0312 911 22 50

İzmir Ofisi : 0232 332 06 02

İstanbul Ofis: Telefon: 0212 245 35 28 Telefon 2: 0212 245 35 29

Macedonia Şube Telefon: 389 23 11 99 55

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız