DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya’da İlk 1000’de Yer Alan Üniversiteler

Polonya'da üniversite eğitimi almak, sadece eğitim kalitesi açısından değil , her açıdan avantaj sunan birçok alternatifi de beraberinde getirmektedir. Özellikle yüksek hayat standartlarına sahip olan ve ekonomik açıdan elverişli yaşam standartlarına sahip  Polonya'da eğitim veren üniversitelerin YÖK tanınırlığı bulunması, denklik problemi olmaması Türk öğrencilerin bu ülkeyi seçmesinde önemli bir etkendir. Polonya üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin lise mezunu olmaları yeterlidir. Lise diplomaları ile sadece not ortalamaları göz önünde bulundururlarak kayıt yaptırılabilmektedir.

Polonya, dünya üniversitelerinin ilk 1000 sıralamasını belirleyen listelerde (URAP,ARWU,HIGH END, QS, CWTS)  ilk 500'de 2, ilk 1000 içerisinde ise 9 üniversite ile yer almıştır. Polonya'da dünya sıralamasına giren üniversiteler arasında  Jagiellonian Üniversitesi ve Varşova üniversitesi ilk 500 arasında yer alan,köklü ve prestijli okullardır.  Polonya üniversitelerinin dünya üniversiteleri sıralamalarında yer alması, eğitim kalitesinin yüksek olmasının bir göstergesidir.

Dünya sıralamasında ilk 1000 içerisinde yer alan  diğer üniversiteler için ofislerimizi ziyaret edebilir ve danışman arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Polonya üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrenciler, bu ülkedeki üniversitelere nasıl kayıt yapıldığına ve diğer birçok ayrıntıya dair bilgileri danışmanlarımızdan alabilir. Polonya üniversitelerinin hangilerinde YÖK denkliği ve tanınırlık olduğu sizlere anlatılacaktır. Sınava tabi olmadan idealiniz olarak belirlediğiniz mesleği seçmek için iyi bir eğitim almaya ne dersiniz? Ayrıca eğitim sonrası aldığınız diploma ile Türkiye’de ve diğer Avrupa Birliği ülkelerinde çalışma olanağı yakalayabilme şansınız da bulunmaktadır. Gerekli olan tüm detaylar için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Detaylı bilgi için irtibat numaralarımız;

Ankara Merkez : 0312 911 22 50

İzmir Ofisi : 0232 332 06 02

İstanbul Ofis: Telefon: 0212 245 35 28 Telefon 2: 0212 245 35 29

Macedonia Şube Telefon: 389 23 11 99 55

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız