DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya'da Makine Mühendisliği Eğitimi Nereden Alınır?

Polonya, Avrupa'daki öğrenci dostu ülkelerden biri olduğu için özellikle Türk öğrencilerimizin yurt dışı eğitimi için tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Sadece bu sebeple değil, Polonya'da bulunan sınavsız üniversiteler, öğrencilerimizi cezbetmektedir. Özellikle mühendislik bölümlerinde eğitim almak isteyen ancak üniversitede istediği puanı alamayan lise mezunu adaylar, Polonya'da bulunan üniversiteleri tercih etmekte ve buradaki uygun şartlarda eğitim alabilmektedirler. Peki Polonya'da Makine Mühendisliği eğitimi almak için hangi üniversitelere başvurmak gerekir?

Lodz Teknoloji Üniversitesi
Polonya'nın en büyük ve önemli üniversitelerinden biri olan Lodz Teknoloji Üniversitesi; 1945 yılında kurulmuştur. Fakültelerinde gotik ve barok mimarisinden esintiler bulabileceğiniz üniversite, aynı zamanda bir devlet üniversitesidir. Şuanda 9 fakülte, 70 enstitü ve bölümde eğitim veren kurumun eğitim dili; Lehçe, İngilizce ve Fransızcadır. Polonya'nın öğrenci dostu bir ülke olmasından dolayı üniversitenin harç ücretleri diğer birçok Avrupa ülkesine göre çok daha uygundur ve öğrenciler burada uygun koşullarda eğitim alabilirler. 

Wrocław Teknoloji Üniversitesi
Wroclaw Teknik Üniversitesi olarak da bilinen Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Polonya'nın önde gelen bir bilim ve eğitim merkezidir. Avrupa'da ve dünyanın geri kalanındaki teknik üniversiteler arasındaki konumu her yıl yükselmektedir. Araştırma potansiyeli, en yüksek seviyedeki eğitim kalitesi, inovasyon anlayışı ve sektörle işbirliği faaliyetleri, üniversitenin gelişimini göstermektedir. WBTÜ, iş piyasasında değer verilen ve aranan uzmanlar yetiştirmektedir.

Silesia Teknoloji Üniversitesi
Silesia Teknoloji Üniversitesi, bölgenin en eski teknik üniversitesi olup Polonya’nın en prestijli üniversitelerinden biridir. 1945 yılında, Polonya’nın ve Avrupa’nın en yoğun sanayileşme arz eden Kuzey Silesia bölgesinde bir bilim ve eğitim kurumu olarak kurulmuştur. 70 yılı aşkın tarihi boyunca bölgenin kültürünü ve kanaatlerini şekillendiren bir devlet kurumu olmuştur.

Yurt dışında mühendislik eğitimi almak, kayıt şartlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız size kısa sürede dönecek ve gerekli bilgiyi size aktaracaktır. Yurt dışı eğitimi konusunda yıllardır verdiğimiz hizmetlerimiz ve edindiğimiz deneyim ile Draft Eğitim'i tercih edebilir ve yurt dışı eğitimi deneyimini en doğru şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız