DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya'da Tıp Okumak İçin 5 Neden

Günümüzün en saygın mesleklerinden biri olan hekimlik için alacağınız tıp eğitimini, dünyanın en prestijli ve saygın okullarına ev sahipliği yapan Polonya üniversitelerinden almak istemez miydiniz? Yurtdışında üniversite okumak ve özellikle yurtdışında tıp eğitimi almak isteyen öğrenciler için Polonya; modern, yenilikçi, kaliteli ve başarılı okullarıyla adeta kaçırılmaması gereken bir eğitim olanağı sunar.

 

Gelenekçiliğin ve modern şekillerin bir arada sentezlendiği sokaklarıyla Polonya, yurtdışında üniversite okumak ve yurtdışında tıp eğitimi almak isteyen pek çok öğrenci için geniş ve oldukça faydacı olanaklar sunar. Öğrenci dostu olmasıyla ün sanmış Polonya’da üniversite okumak, geleceğiniz açısından size çok fazla imkan tanıyacaktır ve çok rahat bir öğrencilik hayatı geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Eğitim kalitesinin tartışılmaz olduğu okulları, dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alarak, eğitim ve öğretim anlamında kendini kanıtlamıştır. Ayrıca eğitim dilinin İngilizce olmasından sebep İngilizcenizi, tıp eğitiminiz sırasında iyice pekiştirecek ve bu sayede yeni insanlarla çok daha fazla sosyalleşebileceksiniz.

 

Yurtdışı eğitimi ve hatta tıp eğitimi almak artık neredeyse yurtiçindeki fiyatlara denk geldiği için bugün aileler ve öğrenciler özellikle yurtdışı eğitimi tercih etmektedir diyebiliriz. Yurtdışında eğitim alıyor olmak size farklı kültürlerle kaynaşma, tanışma olanağı sunarken, dünyanın en iyi okullarından birinde de eğitim alma olanağı tanıyarak uluslararası geçerliliği olan bir mesleğin garantisini verir. Polonya, kendini ispatlamış okullarıyla bu konuda elbette iyi tercihlerden biri olacaktır.

 

Polonya’da Tıp Okumak İçin 5 Neden:

 

1- Üniversite Sınavı Derdi Olmadan Tıp Eğitimi Almak:

 

Polonya, sınavsız geçiş hakkı sağladığı için, üniversite sınavına girmeksizin size tıp eğitimi olanağı sağlar. Bugün pek çok Türk öğrencinin korkulu rüyalarından biri olabilen üniversite sınavı, ideallerindeki eğitimi almak isteyen öğrenciler için zorlayıcı ve stres verici olabiliyor. Oysa Polonya’da lise diplomanızın ve notlarınızın denkliğine göre sınavsız bir şekilde dünyanın en iyi okullarından birinde tıp eğitimi alabilirsiniz.

 

2- Dünyanın En İyi 1000 Üniversitesinden Birinde Okumak:

 

Polonya, dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan okullarıyla size gerçek anlamda kaliteli ve kalifiye bir tıp eğitimi verir. Özellikle yurtdışında eğitim almak isteyenler için oldukça önemli kıstaslardan biri de elbette ki okuyacakları okulun başarısı ve eğitim kalitesidir.

 

3- Üniversite Okurken Seyahat Etmek:

 

Polonya, Schengen bölgelerinden biri olduğu için, yurtdışında tıp eğitimi alan öğrencilere bir yandan da kolay ve keyifli bir Avrupa seyahatinin imkanını sunar. Okurken bol bol gezebileceğiniz için, ailenize ve sevdiklerini anlatabileceğiniz harikulade anılar ve deneyimler biriktirmiş olacaksınız.

 

4- Okurken Çalışma Olanağına Sahip Olmak:

 

Polonya hükümeti, yurtdışında üniversite okuyan öğrenciler için oldukça yararlı bir imkan sağlıyor. Öğrenciye okurken çalışma olanağı tanıdığı için, öğrencinin hem harçlığını çıkarmasına yardım ederken bir yandan da çalışma olanağı fırsatıyla kendisine yeni olanaklar elde etmesini sağlıyor.

 

5- Öğrenci dostu Olan Bir Ülkede Okumak:

 

Polonya, yaşam maliyetlerinin neredeyse en düşük olan Avrupa ülkelerinden biri olduğu için, yurtdışında tıp eğitimi alan öğrencilere en uygun ve en masrafsız eğitim olanağının kapısını aralıyor.

 

Siz de Polonya’da tıp eğitimi almak, yurtdışındaki eğitim süreciyle ilgili bilgi edinmek istiyorsanız Draft Yurtdışı Eğitim’in uzman kadrosundaki deneyimli eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız