DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya'da Yazılım Mühendisliği Programları

Günümüzde yaşamımızdaki her şey yüksek bir hızla dijitalleşmektedir ve bu dijitalleşme günlük yaşamımız kadar bu yaşamı sürdürmemize olanak sağlayan meslek gruplarına da yansımaktadır. Yazılım mühendisliği bu açıdan son zamanların en hızlı ivme kazanan dallardan birisi olup kullandığımız otomobillerden birbirimizle iletişim kurduğumuz telefonlara değin büyük bir etkisi olan ve bu sebepten dolayı da dijitalleşen dünyada son derece parlak bir geleceğe sahip bir meslek grubudur.

Yazılım mühendisliği alanında alınacak bir yurtdışı eğitiminin yurtiçine kıyasla daha üstün olduğu ise su götürmezdir çünkü yurtiçinde yazılım mühendisliği alanında verilecek bir akademik eğitimin gerektirdiği yeterlilikler yeni yeni sağlanmaktadır. Bu yeterliliklerin yeni yeni sağlanmasından dolayı yazılım mühendisliğine yönelik bir eğitim yurtdışı ülkelerinde ve özellikle Avrupa’da alınabilmektedir.

Avrupa’da alınabilecek kaliteli bir yazılım mühendisliği eğitimin adresi ise Polonya’dır. Bilgi teknolojilerinin Avrupa’daki merkezi konumuna gelmiş bir ülke olan Polonya sadece bu avantajı sayesinde değil aynı zamanda öğrencilere sunduğu lüks ve rahat yaşantıyla da öne çıkmaktadır. Polonya’da yurtdışı üniversite eğitimi alan öğrenciler sadece haftalık 20 saat part-time çalışma izninden faydalanmakla kalmaz aynı zamanda Avrupa’nın en uygun fiyatlı ülkelerinden birisinde eğitim görme şansını da kazanırlar. 

Avantajlı bir ülke olan Polonya’nın Poznan isimli öğrenci kentinde bulunan WSB üniversitesi, Polonya’daki en iyi yazılım mühendisliği eğitimini veren yükseköğretim kurumudur. Özel bir üniversite olan WSB Üniversitesi, Polonya’nın en iyi işletme okulları grubunu oluşturan dokuz üniversitenin ilki olarak 1994 yılında faaliyete geçmiştir. 

1994 yılından beridir özellikle yazılım mühendisliği ve bilgi teknoloji alanında büyük atılımlar göstermiş WSB Üniversitesi’nin misyonunun temel elementlerinden birisi öğrencileri, mezunları ve işverenler için bir partner gibi hareket ederek fikir ve tecrübe paylaşımının oluşumu için ortak bir zemin hazırlamaktır. Öğrencileri ve mezunları için profesyonel ve kişisel gelişim fırsatları hazırlamak için de çabalayan ve pratik beceriyi her zaman el üstünde tutan WSB Üniversitesi aynı zamanda öğrencilerine geniş çaplı staj olanakları da sağlar. İş teklifleri, stajlar, iş danışmanları ile toplantılar ve ücretsiz eğitim kurslarıyla beraber WSB Üniversitesi’nin Kariyer Hizmetleri Ofisi’nce sağlanan koçluk hizmetleri gibi ekstra faaliyetler, üniversitenin öğrencilerinin ve mezunlarının kariyer yollarını aydınlatıp inşa etmeye odaklanan bir kurum olmasının yapıtaşlarıdır.

WSB Üniversitesi, Perspektywy 2017 sıralamasına göre Wielkopolska bölgesinin en iyi özel üniversitesi seçilmiştir. Bilgi teknolojileri ve yazılım mühendisliği alanında sadece Polonya’nın değil Avrupa’nın da en iyi eğitim kurumları arasında yer alan WSB Üniversitesi bu alandaki vizyonerliği ve öncülüğüyle yurtdışında kaliteli bir eğitim almak isteyen geleceğine odaklanmış birçok öğrencinin ilk tercihleri arasında yer alması gereken bir üniversitedir.

Polonya’da yazılım mühendisliği okumak ve yurtdışı üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek, eğitim danışmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız