DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Polonya'da Yüksek Lisans Yapmak İster Misiniz?

Polonya, Almanya ile Rusya’nın arasında bulunan, son dönemlerde öne çıkan teknolojik ve yönetim bazlı reformları ve eğitim alanındaki yenilikleri ile, yurtdışında lisans ve yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin dikkatini çeken bir ülkedir. Polonya’da üniversite okumak ve Polonya’da yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler, her anlamda tatmin edici bir öğrenim hayatının olanaklarına varacağı gibi, alacakları eğitim ile uluslararası bir kariyer olanağının da sahibi olacaklardır desek yanlış olmayacaktır.

 

Öğrencilere sınav koşulu olmadan yüksek öğrenim şansı sunan Polonya aynı zamanda hangi ülkeden olurlarsa olsunlar, part-time çalışma imkanı sunmaktadır. Bununla beraber ülke, dünya çapındaki ilk 1000 üniversite arasına giren eğitim kurumlarıyla, yüksek öğrenimin parlayan yıldızlarının arasında yerini almıştır. Son zamanlarda, artan üniversite sayısıyla beraber, yüksek lisans programlarına ağırlık veren ülkenin bu husustaki en yetkin şehirlerinden birisi, tarihsel başkent Krakow’dur. 

 

Öğrenci nüfusunun hayli yüksek olduğu ve bu sebepten ötürü ekonomik açıdan ferahlatıcı bir kent olan Krakow’un en büyük ve prestijli üniversitelerinden birisi, Krakow AGH Teknoloji Üniversitesi’dir. Modern ekipmanlarla donatılmış, güçlü bir akademik kadrodan beslenen ve Avrupa standartlarını dahi aşan bir eğitim modülü sunan kurum, bilim ve teknoloji alanında Doğu Avrupa’nın köklü okulları arasında yer almaktadır. Öğrencilerin bilimsel araştırmaya yönelik çalışmalarını yüksek hızlı modemler ve gelişen teknolojiyi an be an takip eden tesislerle destekleyen üniversite, 1973 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

Krakow AGH Teknoloji Üniversitesi, Polonya’nın imkân açısından en zengin yüksek öğrenim kurumlarından biri olduğundan dolayı, Avrupa’da ve Polonya’da yüksek lisans yapmak isteyen Mühendislik ve teknik bölüm öğrencilerinin tercihlerinin başında yer almalıdır. Tarih kokan bir şehirdeki konumunu günümüz teknolojisinin etkileyici imkânlarıyla birleştiren kurum, uluslararası branşlardaki tanınırlığından dolayı eğitimini İngilizce ve Lehçe dilleri ile vermektedir.

 

Kendi bünyesindeki bilimsel imkanların güçlülüğü sayesinde, Krakow AGH Teknoloji Üniversitesi, Polonya’daki diğer üniversitelere de bu konuda destek vermektedir. Bu sebepten dolayı ülkedeki diğer üniversitelere de örnek olduğunu söyleyebileceğimiz Krakow AGH Teknoloji Üniversitesi, alanlarında uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır. 

 

Eğer Avrupa’da yüksek lisans yapmak ile ilgili tereddütleriniz ya da kararsızlıklarınız varsa, Polonya üniversiteleri size bu konuda oldukça destekleyici bir eğitim zemini hazırlayacaktır diyebiliriz. Lisans eğitimlerinin kalitesi kadar yüksek lisans eğitimlerinin de kalitesiyle bilinen okullar, bugün yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyen pek çok kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

 

Yurtdışında yüksek lisans yapmak, Polonya’da yüksek lisans eğitimi almak ve bu konuda doğru bilgi edinmek isterseniz, Draft Yurtdışı Eğitim’in alanında oldukça deneyimli eğitim danışmanlarıyla İzmir, İstanbul ve Ankara ofislerinde yüz yüze görüşerek, bilgi alabilir; size en uygun yurtdışı eğitim programını en doğru şekilde planlayarak, yurtdışı eğitim sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız