DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Puan Şartı Aramayan Yurt Dışı Okulları: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Sınavsız üniversiteler pek çok öğrencinin yüzünü güldürüyor. Bu üniversiteler aynı zamanda öğrencilerin yurt dışında üniversite eğitimi alma hayallerini gerçekleştiriyor. Avrupa’da lisans eğitimi almayı yaygınlaştıran, kolaylaştıran puansız bölümler ile yurt dışında eğitim almak hayallerinizi ötelemek, ertelemek zorunda değilsiniz artık. Çünkü sınav stresi yok, sınav kaygısı yok. Tek ihtiyacınız olan bir lise diploması. Sadece lise diploması ve not dökümü ile başvurabileceğiniz üniversitelerin başında ise Makedonya'da yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi geliyor.

Makedonya’da Öğrencilik

Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği ülkelerden biri de Makedonya. Bu ülkedeki sınavsız üniversiteler, eğitim almaya gelen öğrencilere en yüksek kaliteli üniversite eğitimini sunmaktadır. Makedonya’da öğrencilik hayatı da pek çok Avrupa ülkesine nazaran daha uygun olduğu için, bu ülkedeki üniversiteler pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Her yıl artan sayılarda öğrenciler Makedonya’da eğitim fırsatını araştırmaktadır. 

Uluslararası Balkan Üniversitesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’daki en girişimci, en dinamik, en genç üniversitelerden biridir ve tamamen sınavsız bir üniversitedir. Lise diplomanız ve not dökümünüzle hemen başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve üniversite hayallerinize kavuşabilirsiniz. Bu belgelere ek olarak, üniversitenin eğitim diline uygun olarak İngilizce dilindeki yeterliliğinizi de belgelemeniz gerekecektir. Uluslararası statüde yer alan üniversitenin eğitim dili İngilizce'dir. Eğer bu dilde yeterliliğiniz yoksa hazırlık sınıflarına da katılabilirsiniz. 

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’nın Üsküp şehrinde bulunmaktadır. Uluslararası bir üniversitedir ve Avrupa ya da ABD’deki üniversitelerin bir hayli yüksek ücretlerini karşılayamayan öğrenciler için en uygun alternatiflerden biridir. Avrupa'da kaliteli bir üniversite eğitimi almayı hayal eden, ancak yüksek fiyatlar sebebiyle bundan uzak kalan öğrenciler için UBÜ, uygun harç ücretleri ve uygun yaşam giderleri ile önemli fırsatlar sunuyor. 

Türkiye’de yüksek puan gerektiren bölümleri Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde puan engeline takılmaksızın okuyabilirsiniz. Türkiye’de istediği bölümde eğitim alma fırsatı edinemeyen öğrenciler için Uluslararası Balkan Üniversitesi, uygun bir seçenek olarak görünmektedir. 

Bize Ulaşın

Makedonya’daki yüksek kaliteli sınavsız üniversiteler, Avrupa’da öğrencilik hayatı ve çok daha fazlasıyla ilgili merak ettikleriniz için uzman eğitim danışmanlarımızla görüşün. Bunu yapmak için sitedeki online iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız