DRAFT BLOG

Puansız Hukuk Eğitimi Alabileceğiniz Üniversiteler

Yurt dışında bulunan çoğu üniversite, puan şartı aramadan öğrenci kabul etmektedir. Ülkemizde yüksek puan gerektiren bu bölüm, yurt dışı kurumlarında puansız bir şekilde okunabilmektedir. Yurt dışında hukuk okumak, kariyeriniz için muhteşem fırsatlar ve statü sağlayabilir. Dünyanın en eski mesleklerinden biri olan hukuk, size yaşam boyu prestij sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, yüksek gelirli kariyer olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Kariyerinize ister avukat ister hakim veya akademisyen olarak devam edin, bir hukukçu olarak iyi kariyer fırsatlarından mahrum kalmayacaksınız. Hukuk hayatın her alanında yer aldığı için, politikadan uluslararası hukuka, ekonomiden Avrupa Birliği’ne veya aile hukukuna kadar uzanan pek çok alanda kendinize bir kariyer inşa edebilirsiniz. Peki puansız hukuk eğitimi alabileceğiniz kurumlar hangileridir?

Varşova Üniversitesi
Varşova Üniversitesi, Polonya'nın en büyük üniversitesi olup devlet tarafından desteklenen bir kurumdur. Varşova Üniversitesi, Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversite Sıralaması ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması (Şangay Sıralaması olarak da bilinir) gibi uluslararası sıralamalarda yüksek pozisyonlardadır. Araştırma üniversitelerinin toplam sayısının 20.000’e ulaştığı düşünüldüğünde, Varşova Üniversitesi dünya üniversiteleri arasında en iyi %3’lük dilimde yer almaktadır. Uluslararası sıralamalara göre Polonya’nın en iyi üniversitesi olmanın yanı sıra, Avrupa’nın bu bölgesinde yer alan diğer üniversiteler arasında da en iyi okullardan biridir.

Kazan Federal Üniversitesi
Rusya'nın Kazan bölgesinde bulunan Kazan Federal Üniversitesi, ülkenin en eski üniversitelerinden biri olup 2014 yılında 210. yaşını kutlamıştır. Kazan Federal Üniversitesi, seçkin akademisyenleri ve başarılarıyla insanlığın tümüne hizmet eden mezunları sayesinde uluslararası ün kazanmış köklü bir eğitim kurumudur. Üniversitenin benzersiz kültürü, Kazan ve Volga bölgesinin gelişimini şekillendirmiştir. 2010 yılında "Federal" üniversite statüsünü kazanmasıyla birlikte eğitim faaliyetleri daha da ivme kazanmıştır.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi
Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Azerbaycan’daki diğer üniversiteler arasında özel bir yere sahiptir. 108 hektarlık alan üzerine kurulu üniversite kampüsü, her türlü tesis ve imkanı barındıran modern eğitim binalarına sahiptir. Elektronik alanlar, laboratuvarlar, internet merkezleri ve modern bilişim teknolojileriyle donatılmış elektronik kütüphanesi tüm öğrenci ve öğretim üyelerinin hizmetindedir. Üniversitenin tümünde kablosuz wi-fi internet hizmeti bulunur.

Sınavsız hukuk eğitimi almak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız