DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Sınav Şartı Olmadan Üniversite Okuyabileceğiniz Üniversiteler

Birçok öğrenci üniversite eğitimi almak için olağanüstü bir çabayla hazırlı sürecini yaşar. Tüm öğrencilerin istediği, hayallerindeki üniversiteye ve mesleğe kavuşmaktır. Uzun soluklu bir üniversite yarışında başarılı olmak ve tercihini yaşamak öğrencilerin beklentisidir. Sınava girmeden üniversite okuma hayaliyse yurtdışı eğitimi ile gerçekleşebilir. Üniversite eğitimini almak istediğinizde size sınavın engel olmasını istemiyorsanız, yurtdışında eğitim veren ve sınav şartı aramayan üniversite seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanlığı kurumumuz yurtdışında, özellikle Makedonya’da sınav şartı olmadan eğitim görebileceğiniz üniversiteleri hizmetinize sunmaktadır. Eğitim alanındaki tecrübelerimizle öğrencilerimizi başarılı ve ekonomik üniversitelere yönlendiriyoruz. Makedonya’da sınavsız eğitimin yanında kimi bölümlerde Türkçe eğitim görme şansını yakalamanız mümkündür. Genel olarak Makedon üniversitelerinde Türkçe, İngilizce, Makedonca ve Arnavutça dilde eğitimler verilmektedir. Kültürümüze yabancı olmayan Makedonya’da dilimizin konuşulduğuna tanık olabilirsiniz.

Ekonomik ve kaliteli bir eğitim için tercih edilecek bazı üniversitelerimiz; Struga Üniversitesi: Uluslararası Struga Üniversitesi olarak tanınmaktadır. Bilgisayar, Mimarlık, Mühendislik, Finans ve Diş Hekimliği gibi birçok alanda eğitim verir. İngilizce eğitim alabildiğiniz üniversitede Türkçe ve Makedonca dillerinde de eğitim görebilirsiniz. Sınavsız olarak giriş imkânı vardır.

Balkan Üniversitesi: Avrupa standartlarında eğitim veren üniversitenin dili İngilizcedir. Ekonomi, Sosyal Bilimler, Güzel Sanatlar, Mühendislik ve Mimarlık gibi birçok dalda eğitim şansı bulabilirsiniz.

Fon Üniversitesi: Sınavsız birçok alanda eğitim veren bir kurumdur. Ana eğitim dili İngilizcedir. Başlıca bölümleri arasında Pazarlama, Ekonomi, İşletme, Sigortacılık, Bilişim, Grafik ve Mimarlıktır.

Makedonya’nın seçkin üniversitelerinden bazıları; Kiril Metodi Üniversitesi, Vizyon Üniversitesi, Amerikan Üniversitesi, Manastır Üniversitesi ve Üsküp Mit Üniversitesi’dir. Kurumumuzdan üniversiteler hakkında detaylı bilgi alabilir, kendinize uygun üniversiteyi seçmek için profesyonel danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız