DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Sınava Girmeden Hukuk Eğitimi Almak Hayal Değil

Ülkemizdeki sınav stresinin zorlayıcı etkisi, yüksek puanlar ve düşük kontenjanlar öğrencilerimizi yurt dışında bulunan üniversitelere yöneltmektedir. Özellikle sınavsız bir şekilde sadece lise diploması ile başvuruda bulunabileceğiniz yurt dışı üniversiteleri bu konuda tüm öğrencilerimize pek çok avantaj sağlayarak kariyerlerindeki basamakları en parlak şekilde çıkmalarına da ön ayak olmaktadır. Özellikle yüksek puan gerektiren Hukuk bölümünü sınavsız bir şekilde yurt dışında okumak, pek çok öğrencimiz için oldukça avantajlı bir durumdur. Peki hangi üniversitelerde sınavsız Hukuk eğitimi alabilirsiniz?

Sınavsız Hukuk Denince Akla İlk Gelen Üniversite: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

AB üyesi olduğundan dolayı Makedonya üniversitelerindeki kaliteli ve başarılı eğitim programlarını son derece yüksek standartlara tabi tutan bir ülkedir. Makedonya’da kaliteli bir eğitim hayatı sürdürürken bir yandan da yaşam maliyetlerinin ekonomik uygunluğu sayesinde maddi açıdan da zorlanmadan, rahat bir şekilde ülkenin keyfini sürebilirsiniz.

Makedonya’nın ve Avrupa’nın en tanınmış okullarından biri olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, bir diğer sınavsız Hukuk eğitimi alabileceğiniz okuldur. Türkçe eğitim seçeneği de sunan üniversite, zorlanmayacağınız bir eğitim modeli uygulamaktadır. Akademik anlamda son derece güçlü olan kurum, Hukuk eğitimi alabileceğiniz en iyi okullar arasında yer almaktadır. Eğitim ve öğretimde  etik değerleri benimseyen Uluslararası Vizyon Üniversitesi, eğitim dünyasında kendine açtığı yolda adını sıkça duyuran okullar arasında yer almaktadır.

Sınavsız Hukuk Okuyabileceğiniz Saygın Bir Kurum: Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunan Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi, yurtdışında sınavsız bir şekilde Hukuk okuyabileceğiniz okulların başında gelmektedir. Son derece prestijli olan bu üniversitede Türkiye’deki ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doktora sonrası programlarına denk düşen kademelerde eğitim verilmektedir. Dünyanın en kaliteli ilk 1000 üniversitesi sıralamasında yer alan kurum, yurt dışı eğitimi konusunda son derece hassas bir eğitim modeli sunmaktadır. Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi, 57 ülkeden 227 yabancı eğitim kurumuyla anlaşmalar imzalamıştır. 32 ülkeden 180 yabancı akademisyen ve öğretim üyesi her yıl bu saygın kuruma gelerek araştırma projelerine katılmaktadır.

Yurt dışında bulunan kaliteli okullarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanı kadromuz ile İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizde görüşebilir ya da bizlere iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Yurt dışı eğitimi hayallerinizi ideale dönüştüren Draft Yurtdışı Eğitim ayrıcalığından siz de faydalanarak kariyerinizi en doğru şekilde planlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız