DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Sınavsız Eğitim Programlarıyla Uluslararası Balkan Üniversitesi

İyi bir üniversite eğitimi hemen hemen her gencin hayali ve hakkıdır. Ancak evrensel bir gereklilik olan bu durum ne yazık ki ülkemizde pek çok engele takılabilmektedir. Türkiye’deki özel üniversitelerin talep ettiği yüksek ücretler ve eğitim sistemimizin çarpıklığı bu hayale engel olmaktadır. Ancak yurt dışında sınavsız bir üniversite okumanız gayet mümkündür! Türkiye’deki sınav sistemini ekarte ederek Avrupa kalitesinde bir eğitimi almanız hiç ama hiç de zor değildir. Türkiye’dekine kıyasla çok daha uygun ücretlerle, son derece kalifiye bir eğitimi, 1 senenizi sınav stresine kurban etmeden alabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim ailesi olarak, size böylesine ender bir eğitimi alabileceğiniz bir kurum olarak Uluslararası Balkan Üniversitesi’ni tanıtacağız.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde Sınavsız Eğitim

2006 yılında Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi, bir vakıf üniversitesidir. Erasmus+ ve Mevlana gibi dünya çapında adını duyurmuş değişim programlarına sahip olan üniversite bu açıdan tamamıyla global bir kurumdur diyebiliriz. Bu globallikle birlikte Uluslararası Balkan Üniversitesi, Türk vatandaşı öğrencilere Psikoloji, İnşaat Mühendisliği, PDR, İngilizce Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği ve Mimarlık gibi alanlarda son derece uygun fiyatlar ile kalifiye bir eğitim sunmaktadır.

Üniversite YÖK Tarafından Tanınmaktadır

Eğitim programlarının tümü YÖK tarafından tanınmış olan bu üniversite aynı zamanda lisans programlarını ÖSYS tercih ve yerleştirme kılavuzuna sokmayı da başarmıştır. Kurum, iyi bir üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun fiyatlı ve son derece başarılı bir eğitim seçeneği sunmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde eğitim almaya hak kazanmanız için İngilizce yeterliliğine sahip ve lise mezunu olmanız yeterlidir.

İstanbul’a bir saatlik uzaklığı ile ulaşımı gayet kolay bir şehir olan Üsküp’te faaliyet gösteren Uluslararası Balkan Üniversitesi, Avrupa kalitesindeki İngilizce eğitimi ile göz alıcı bir uluslararası üniversite ortamını öğrencilerine sunar. Ülkemize yakınlığı, uygun yaşam koşulları ve son derece candan insanları ile Üsküp, kaliteli eğitim alırken iyi vakit geçirmek isteyen herkesin tercih edeceği bir şehirdir.

Avrupa’da son derece kaliteli bir yurt dışı eğitimi almak ve Balkan Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Alanında kendini geliştirmiş uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşerek, yurt dışı eğitiminizi en sağlıklı şekilde planlayabilir ve bu bağlamda kariyerinizi sağlam bir adım ile şimdiden taçlandırabilirsiniz. Yurt dışında üniversite okumak, artık sandığınız kadar zor bir durum değil.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız