DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Sınavsız İkinci Üniversite Bölümleri

Ülkenizde üniversite eğitiminizi tamamladıktan sonra farklı bir eğitim alarak ikinci diploma sahibi olmak istiyorsanız, sınavsız ikinci üniversite eğitimi için alanında uzman eğitim kadromuzdan destek alabilirsiniz. Yurtdışına giderek veya uzaktan eğitim seçeneği ile üniversite okuyabilirsiniz. Yurtdışında örgün eğitim almak istiyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Ülkemizde yapacağınız eğitim masrafları ile hemen hemen aynı koşullarda yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Ayrıca dünya sıralamasında ilk 1000 üniversite arasına giren kurumlarda eğitim alarak ikinci üniversite eğitiminizi de sağlam temeller üzerine atabilirsiniz. Yurtdışında Makedonya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Sırbistan, Ukrayna, Azerbaycan ve Polonya’da bulunan üniversiteleri tercih edebilirsiniz.

Yurt dışında sınavsız ikinci üniversite okumanız diploma dışında ek bir yabancı dil öğrenmenize, farklı ülkelerden arkadaşlar edinmenize, farklı kültürleri yaşamanıza, tek başınıza hayatınızı sürdürmenize ve kariyer basamaklarını tırmanmanıza katkı sağlayacaktır. Yurtdışında eğitim kapsamında çalıştığımız tüm kurumların YÖK denkliği bulunmaktadır. Dünya sıralamasında ilk 1000’de yer alan partnerlerimiz şunlardır:

Sumy Devlet Üniversitesi/Ukrayna, Belgrad Üniversitesi/Sırbistan, Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi/Ukrayna, Varşova Üniversitesi/Polonya, Varşova Tıp Üniversitesi/Polonya, Bakü Devlet Üniversitesi/Azerbaycan, Lodz Teknoloji Üniversitesi/Polonya, Varşova Teknoloji Üniversitesi/Polonya, Wroclaw Teknik Üniversitesi/Polonya, Kharkow Politeknik Üniversitesi/Ukrayna, Jagiellonian Üniversitesi/Polonya, Karazin Kharkiv Üniversitesi/Ukrayna, Krakow AGH Teknoloji Üniversitesi/Polonya, Krakow Ekonomi Üniversitesi/Polonya, Wroclaw Teknik Üniversitesi/Polonya’dır. Belirtilenler dışında Türkçe eğitim alabileceğiniz yine aynı şekilde akredite olan farklı üniversiteler de bulunmaktadır. Eğitim dili tercih edeceğiniz ülkeye göre Türkçe, İngilizce, Makedonca, Rusça ve Sırpça olarak değişiklik göstermektedir.

Sizler de sınavsız ikinci üniversite tercihinizi yurtdışından yana kullanmak istiyorsanız, alanında uzman eğitim kadromuz ile iletişime geçebilir ya da Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek birebir bilgi alabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekibi olarak tüm eğitim süreciniz boyunca yanınızda olup hayallerinizi gerçekleştirmeniz için destek olacağız. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız