DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Sınavsız İkinci Üniversite Hukuk Fakültesi

Daha önce üniversite sınavına girerek başka bir bölümde okudunuz, ancak en büyük idealiniz olan hukuk bölümünde okuyamadınız! Ya da sınavlar nedeniyle puanınız yetersiz kaldığı için başka bir tercihinize yerleşmek zorunda kaldınız. Bu veya buna benzer durumlar yaşadıysanız, istediğiniz bu bölümü okuyamamanın verdiği hayal kırıklığını içinizde hissediyor olabilirsiniz. Ancak hayalinize veda etmenize gerek yok! Neden mi?

Yurtdışında Avrupa standartlarında eğitim veren kaliteli üniversitelerde ikinci bir üniversite okuyabilir, hukuk fakültesinde eğitim alabilirsiniz. Üstelik dilerseniz Makedonya’daki üniversitelerde hukuk eğitimini Türkçe alabilirsiniz!

Balkanlarda bulunan birçok üniversite, bu fırsatı yeniden değerlendirerek arzu ettikleri alanda öğrenim görmek isteyen kişilere kapılarını açıyor. Sizin de içinizde böyle bir arzunuz kaldıysa, hukuk okumak istiyorsanız, bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Üstelik sınavsız kayıt avantajı bu noktada büyük bir artıdır. Bir başka avantajı da eğitim masraflarıdır, zira bu üniversitelerde çok uygun fiyatlarla okuyabilirsiniz. Ayrıca mesleğiniz ne olursa olsun, hukuk fakültesini ikinci bir üniversite olarak bitirmek istiyorsanız, neden olmasın?

Makedonya'da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi, Fon Üniversitesi gibi daha birçok üniversite hukuk fakültesinde eğitim olanağı sunuyor. Siz de uzun yıllardır ikinci bir üniversitenin hayalini kurup hukuk alanıyla ilgileniyorsanız, yurtdışında eğitim alarak ikinci üniversitenizi bitirebilirsiniz. Sınavsız kayıt avantajının yanı sıra çok daha farklı imkanları da sunabilen yurtdışı üniversitelerinde kaliteli eğitim alabilirsiniz.

Hukuk fakültesinde ikinci eğitim almaya karar verdiğinizde, uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız bu konuda sizlere gereken kolaylığı ve bilgileri sağlayacaktır. İzmir, İstanbul ve Ankara şubelerimizde sizlere her konuda yardımcı olan danışmanlarımız ve yetkililerimiz, gerekli tüm ayrıntılı detayları ve prosedürleri sizlere açıklayacaktır. Ayrıca, yurtdışı eğitim hakkında merak ettiğiniz her şeyi yine danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaliteli ve uluslararası standartlarda, YÖK tarafından tanınan, sınavsız eğitim veren bir hukuk fakültesinde okumak istiyorsanız mutlaka bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Acele edin, hayalinizi ertelemeyin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız