DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Sınavsız Üniversite 2016

Ülkemizde üniversite sınavları birçok öğrenci için daha lise yılları içerisinde büyük bir kabus olmaya başlar. Çünkü sınavla üniversiteye girmek ve birçok sınavdan geçmek bunun yanı sıra dershaneler, ders çalışmak ve daha birçok sorun öğrencileri yıldırmaktadır. Üstelik istediği bölümle ilgili eğitim alamayan birçok öğrenci istemediği üniversitelerde sistemin neden olduğu bazı hatalar yüzünden eğitim almak zorunda kalabilmektedir. Bu durum uzun yıllar boyunca sevmediği bir mesleği yapması anlamına da gelmektedir. Ayrıca birçok üniversite öğrencisi mezun olduktan sonra iş bulma imkânı konusunda da zorluk yaşıyor.

İşte bu gibi durumlarda sınavsız bir eğitim sistemi ve istenilen bir üniversiteye girebilme imkânı oldukça avantajlı olabilmektedir. Yurtdışında sınavsız eğitim veren üniversitelerde eğitim almak çok daha büyük avantajlar yaratabilmektedir. Bu gibi durumlarda yurtiçinde istemediğiniz bir üniversiteyi tercih etmek yerine; yurtdışındaki kaliteli ve standartları yüksek üniversitelerde eğitim almayı seçen öğrenciler hayata çok daha kolay atılabiliyor ve çok daha yüksek ücretlerle işi girebilme imkânı bulabiliyorlar. Çünkü yurtdışında sınavsız eğitim veren üniversitelerin eğitim sistemleri oldukça gelişmiş ve bunun yanı sıra kalite dil eğitimi olanağı da içermektedir.

Her açıdan eğitim konusunda avantaj sunan yurtdışı üniversitelerinde sizlerde sınavsız eğitim alabilirsiniz. Üstelik dünya genelinde 500’e yakın üniversite sınavsız eğitim sunmaktadır. Ayrıca yabancı dille eğitim almak istemiyor ve Türkçe eğitim almak istiyorsanız Balkanlarda bulunan bazı üniversiteler Türkçe eğitim şansını da sizlere sunmaktadır. Bu üniversiteler arasında yer alan Makedonya'da bulunan üniversiteler oldukça avantajlı koşullarla eğitim alma imkânı sunmaktadır. Türkçe eğitim vermesinin yanı sıra yabancı dilde eğitim alabileceğiniz bu üniversitelerde okumanın avantajları oldukça yüksektir. 2016 yılı içerisinde sınavsız olarak eğitim veren üniversiteler içerisinden mutlaka birisini tercih etmelisiniz.

Siz de yurtdışında üniversite eğitimi almak ve sınavsız olarak istediğiniz bölüme girmek istiyorsanız; Draft  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Danışmanlarımız ve yetkililerimiz sizlere yurtdışında sınavsız eğitim veren üniversiteler hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi sunmaktadır. YÖK tanınırlığı ile akredite sağlayan üniversitelerin hangisi olduğuna dair geniş kapsamlı bilgiyi danışmanlarımız sayesinde öğrenebilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Ankara'da bulunan şubelerimizdeki danışmanlarımız; sizlere gereken tüm ayrıntıları aktaracaktır. Ayrıca üniversiteye devam ettiğiniz süre içerisinde de danışmanlık hizmetinize devam edilmektedir.  Her konuda kolaylık sağlayacak Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimiz ile kaliteli eğitim almanın yoluna ışık tutuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız