DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Sınavsız Üniversite Bölümleri

Yurtdışında Üniversite eğitimi almak için üniversite sınav zorunluluğu bulunmamaktadır. Lise diplomasına sahip olan herkes, yurtdışında istediği üniversitede eğitim alma imkanına sahiptir. Yurtdışında üniversite eğitimi almak aynı zamanda kendinizi geliştirmek adına önemli bir yaşam deneyimidir. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak pek çok ülkede, YÖK tarafından tanınan, kendi ülkelerinde akreditasyonları olan köklü ve prestijli okullarda eğitim olanakları sunuyoruz.

Polonya, Sırbistan, Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna ve daha birçok ülkede gerek dünya sıralamasında ilk 1000 de yer alan üniversitelerde, gerekse YÖK tarafından tanınan ve mezun olduktan sonra denklik sorunu yaşama ihtimalinizin çok düşük olduğu saygın eğitim kurumlarında, yerel dillerde ve hatta Türkçe eğitim almak için lise diplomanız ve gerekli evraklar ile bize başvurmanız yeterlidir. Bölümünüzü seçin, danışmanlarımızın yönlendirmesiyle gerekli evrakları hazırlayıp başvurunuzu tamamlayın, kaydınızı gerçekleştirelim.

Arama  çubuğuna ülke ve okul seçeneğinizi yazarak çalıştığımız onlarca üniversite seçeneğine ulaşabilirsiniz, Polonya'da Jagiellonian Üniversitesi, Varşova Üniversitesi, Lodz Üniversitesi, Wroclaw Üniversitesi ve dünyaca ünlü daha pek çok üniversitede tıp, diş hekimliği, güzel sanatlar, mühendislikler gibi pek çok branşta Lehçe veya İngilizce eğitim alabilir; Makedonya’da devlet üniversitelerinde Makedonca, İngilizce ve hatta Türkçe eğitim alternatiflerini değerlendirebilir, Ukrayna’da dünyaca ünlü okullarda Ukraynaca, Rusça, İngilizce seçeneklerinden faydalanabilir, Azerbaycan'da  YKS kılavuzunda da yer alan prestijli okullarda İngilizce, Rusça veya Azerbaycan Türkçesi ile sunulan birbirinden kaliteli eğitim olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Üniversite eğitimi görmek istediğiniz bölüm seçenekleri ve üniversiteler hakkında daha ayrıntılı bilgi için Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofislerimiz ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Arayın, geleceğinizi planlamaya başlayalım!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız