DRAFT BLOG

Sınavsız Üniversiteler Var mı?

Çalışma hayatında birçok işveren kişinin sahip olduğu üniversite diplomasına, sertifikalara ve iş tecrübelerine dikkat etmektedir. Ülkemizde üniversite eğitimi almak sınav sistemi nedeniyle yoğun bir çalışma temposu gerektirmekte ve her zaman istenilen sonuçları almak mümkün olmamaktadır.. Bu nedenle üniversite eğitimi almak isteyen çoğu kişi yurtdışında üniversite eğitimine sıcak bakmaktadır. Üniversite eğitimini yurtdışında almak isteyenler için en büyük avantajlardan birisi de; tercih edilen bölümlerde sınav şartı aranmamasıdır. Yurtdışında üniversite eğitimi almak, ülkemizdeki özel üniversitesi eğitimlerinden daha ekonomiktir. Yurtdışında üniversite eğitimi almak istiyorsanız; işlemlerinizi yürüteceğiniz firmanın işinde uzman ve sizi doğru yönlendiren kişiler olması oldukça önemlidir.

Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  olarak yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerimize alanında uzman kadromuz ile yardımcı olmaktayız. Yenilikçi düşünce yapısı olan kadromuza istediğiniz soruları sorabilir, yurtdışındaki eğitiminiz için de gerekli ve doğru yönlendirmeyi alabilirsiniz. Firmamız eğitim sektöründe yaklaşık 6 yıldır kaliteli hizmet vermektedir. Yurtiçinde Ankara , İzmir  ve İstanbul; yurtdışında ise Üsküp’te bulunan ofislerimiz koordinasyonlu olarak çalışmaktadır.

Yurtdışında okumak istediğiniz takdirde çalıştığımız okullara sınavsız giriş hakkınız bulunmaktadır. Gerekli bilgiyi ve hazırlamanız gereken belgeleri şubelerimiz ile iletişime geçerek veya ofisimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. İstediğiniz ve eğitim almak istediğiniz okula karar verdiğiniz andan itibaren danışmanlık hizmetimiz başlamaktadır. Okul için hazırlamanız gereken belgeler, eğer örgün eğitim almak istiyorsanız kayır ve oturum izni başvuru aşamalarını birlikte yürütüyoruz. Yurtdışında eğitim alabileceğiniz pekçok üniversite arasında; Üsküp Mit Üniversitesi,  Kril-i Metodi Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Fon Üniversitesi, Lodz Teknoloji Üniversitesi, Belgrad Üniversitesi, Goce Delcev Üniversitesi, Jagiellonian Üniversitesi, Wroclaw Üniversitesi,  Varşova Üniversitesi, Krakov Üniversitesi, L. Silesia Üniversitesi, Lodz Üniversitesi, Manastır Üniversitesi, Tetovo Üniversitesi, Poznan Ekonomi Üniversitesi bulunmaktadır.

Üniversiteler ve bölümler hakkında ayrıntılı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için Ankara, İzmir ve İstanbul’ da bulunan ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız