DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Sınavsız Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler

Üniversite eğitimine devam etmek istiyor, ancak düzenli olarak okula gitmek için vakit bulamıyorsanız veya çalışıyorsanız, sınavsız giriş hakkı ile uzaktan eğitim veren Makedonya Üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Uzaktan eğitim konseptinde hiçbir sınav şartı olmadan üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca Makedonya'da bulunan üniversitelere gidebilmeniz için vize ön şartı da bulunmamaktadır. Sadece pasaportunuzu yanınıza alarak 90 günü aşmamak şartıyla konaklayabilirsiniz. Uzaktan eğitim alabilmeniz için tek şart ise yılda iki kez düzenli olarak sınavlara gelmenizdir. Makedonya'da sınavsız uzaktan eğitim veren üniversitelerden biri Uluslararası Vizyon Üniversitesidir.

Sınavlara katılmak için Makedonya’ya gittiğinizde sınavlarınızın devam ettiği süre boyunca uygun fiyatlara apartlarda konaklayabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile ilgili tüm ayrıntıları ve prosedürü uzman kadromuz ile iletişime geçerek, dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Uluslararası Vizyon Üniversitesinde Ekonomi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Bilişim Mühendisliği, Hukuk ve Mimarlık bölümlerinde uzaktan eğitim alabilirsiniz. Aynı şekilde Uluslararası Vizyon Üniversitesinin de YÖK tarafından tanınırlığı ve akreditasyonu bulunmaktadır.

Derslere devam şartı olmadan, sınavsız kayıt yaptırarak uzaktan eğitiminizi tamamlayabilir ve mezun olduğunuzda kariyerinize yön verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizle iletişime geçerek tecrübeli kadromuzdan gereken bilgileri alabilirsiniz. Öncesinde telefon ve canlı Destek hattımız üzerinden de bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız