DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Sınavsız ve Uzaktan Yurt Dışında  Hukuk Eğitimi Alabileceğiniz Üniversiteler

Hukuk okumak, kariyeriniz için muhteşem fırsatlar ve statü sağlayabilir. Dünyanın en eski mesleklerinden biri olan hukuk, size yaşam boyu prestij sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, yüksek gelirli kariyer olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Kariyerinize ister avukat ister hakim veya akademisyen olarak devam edin, bir hukukçu olarak iyi kariyer fırsatlarından mahrum kalmayacaksınız. Hukuk hayatın her alanında yer aldığı için, politikadan uluslararası hukuka, ekonomiden Avrupa Birliği’ne veya aile hukukuna kadar uzanan pek çok alanda kendinize bir kariyer inşa edebilirsiniz. Peki yurt dışında sınavsız ve uzaktan hukuk eğitimi alabileceğiniz üniversiteler hangileridir?

Uzaktan Eğitim İle Sınavsız Hukuk Bölümü
Eğitim almak istiyorsunuz ancak zamanınız buna elvermiyor mu? Veya çalıştığınız için eğitiminize devam etmenize engel olabilecek sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bu nedenlerle, maddi imkanınız olsa da zamanınız olmadığı için eğitim alamıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda uzaktan eğitim şansı ile istediğiniz herhangi bir bölümde eğitim almanız mümkündür. Özellikle hukuk alanına ilgi duyuyorsanız, yurt dışında hukuk konusunda eğitim almak ve iyi bir kariyer yapmak istiyorsanız; uzaktan eğitim ile hukuk eğitimi almanıza olanak tanıyabiliriz. Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi yurt dışında hem sınavsız hem de uzaktan eğitim ile hukuk okuyabileceğiniz bir kurumdur. Ukrayna üniversiteleri arasındaki derecelendirme kuruluşlarına göre, Ukrayna’nın en iyi 200 üniversitesi arasında 61. sırada olup uyguladığı “Sürdürülebilir Gelişim Programının” bunda payı büyüktür. Yüksek nitelikli tarım uzmanlarını yetiştiren bu kurum, gerçekleştirdiği reformlarla Ukrayna Tarım ve Gıda Bakanlığı tarafından “Tarım Bilimlerinde Örnek Eğitim Kurumu” statüsüyle tanınmıştır.

Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, yurt dışında uzaktan eğitim ile hukuk eğitimi alabileceğiniz bir diğer kurumdur. 22 Kasım 1994'te Ukrayna'da kurulan Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, ülkenin önde gelen yüksek öğrenim kurumudur. Okul, Başkanlık Kararnamesi ile 2 Mart 2001'de "ulusal" statüsünü kazanmıştır. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. Lisans, lisans tamamlama, uzaktan eğitim, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde bir çok program sunan kurum, özellikle hukuk, sivil güvenlik, yönetim sistemleri, sosyal bilimler ve bilgi teknolojileri alanında uzmanlar yetiştirmektedir. Ukrayna'nın saygın okullarından biri olan Kharkiv Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, aynı zamanda sınavsız eğitim veren bir kurumdur. 

Siz de hukuk eğitiminizi bu iki prestijli kurumdan birinde sürdürmek ve kayıt yaptırmak için hemen bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız