DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Sınavsız Yurtdışı Üniversiteleri

Türkiye'deki eğitim sisteminin sürekli değişmesi ve üniversite açısından birçok zorluk yaşanması öğrencileri artık sınavsız olarak yurtdışında eğitim almaya teşvik ediyor. Yurtdışındaki üniversiteler sınav sonrasında Türkiye'de  istenilen bölümü kazanamayan öğrencilere kendi istediği dalga eğitim alması imkânı da sunmaktadır. Oldukça büyük bir avantaj olan sınavsız ve kaliteli bir eğitim artık öğrencilere daha fazla cazip hale geliyor. Çünkü bu sayede hem dilediğiniz bölümde okuyabiliyor hem de hayata daha hevesli atılma imkânı bulabiliyorsunuz. Ayrıca sınavları dert etme gibi bir sorununuzda yok! Çünkü  yurtdışındaki sınavsız üniversiteler sizlere kolaylıkla istediğiniz bölümü tercih etme hakkı sunuyor. Yani kısacası stres yaşamadan istediğiniz bölümünde eğitim alabiliyorsunuz.

Üstelik farklı bir ülkede olmasına rağmen Türkçe eğitim alma imkânı sunan birçok üniversitenin olması da ayrı bir avantaj sunuyor. Bu sayede ülkemizde yaşamış olduğunuz dilinizden farklı bir dilde eğitim almadan kendi dilinizde eğitim alma imkânı da bulabiliyorsunuz. Makedonya'da bulunan birçok üniversite, Türkçe eğitim sunarak Türkiye'den oldukça fazla talep görmektedir. Özellikle sunmuş olduğu eğitimin kalitesi ile uluslararası standartlar ölçüsünde olmasıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca YÖK tanınırlığı olmasıyla da avantaj sunan Makedonya'daki üniversiteler bitirdiğiniz zaman mesleğinizi Türkiye’de de icra etmeniz açısından önemlidir. Makedonya dışında Polonya, Rusya, Sırbistan gibi diğer ülkelerde Türkçe eğitim veren üniversiteler yer almaktadır.

Sınavsız olarak yurtdışında eğitim almak istiyorsanız ve siz de kendi istediğiniz bir dalda eğitim almanın hayalini kuruyorsanız mutlaka bu konuda gerekli olan tüm ayrıntıları araştırarak ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan danışmanlarımız ve yetkilerimiz Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü bilgiyi alabilir ve yurtdışı üniversitelerine sınavsız olarak yerleşme konusunda nasıl hareket edilmelidir, öğrenebilirsiniz. Ayrıca gerekli olan tüm vize bilgileri, üniversitelerin fiyatları, konaklama gibi birçok konuda ayrıntılı bilgileri İzmir, İstanbul ve Ankara ofislerimizdeki danışmanlarımız ve yetkilerimiz tarafından size yardımcı olmak üzere sağlanmaktadır. Dilediğiniz zaman bilgi alabilir ve yurtdışında sınavsız eğitim için bizlere başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız