DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Tezsiz Yüksek Lisans Uzaktan Eğitim

Üniversiteyi bitirdiniz ve artık çalışıyorsunuz; ancak yüksek lisans yapmak istiyorsunuz, üstelik tezsiz olarak yüksek lisansınızı tamamlamak istiyorsanız bunun için uzaktan eğitimi seçmeniz oldukça mantıklı olacaktır. Bu arada yüksek lisansınızı tezsiz olarak yapmak isteyenlere tezsiz yüksek lisansın anlamını da açıklayalım.

Tezsiz yüksek lisans özel sektöre yönelik hedef kitle olarak belirlenmiş olan doğrudan bir eğitim programıdır. Pek çok tezsiz yüksek lisans programında iş tecrübesi bulunması, ALES puanı olmaması ve derslerin akşam saatlerinde yapılması ile gerçekleşir. Üstelik çalışanları hedef alan girişimler olarak yer alır. Ancak uzaktan eğitim ve yurtdışında eğitim almak istiyorsanız; tezsiz yüksek lisansınızı yurtdışı uzaktan eğitim programlarında tamamlamak mümkün olabilmektedir. Özellikle Balkan ülkelerinde tezsiz yüksek lisans uzaktan eğitim; oldukça kaliteli bir eğitim sistemine sahip olan ve uluslararası eğitim veren programlar içerir. Eğer siz de özel sektörde çalışıyorsanız ve yüksek lisansınızı tezsiz olarak tamamlamak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Üstelik sınav koşulu olmadan ve uzaktan eğitim alarak bu programa dahil olabilirsiniz. Her açıdan avantajlı olan ve imkân olarak da oldukça kolay seçeneklere sahip olan yurtdışında uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans imkânı; sizlere birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Tezsiz yüksek lisansta daha pratik bilgilerin sizlere sunulması ve eğitiminizi sadece çalıştığınız özel sektöre göre seçebilmeniz oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır. Hiçbir şekilde teorik uygulamalarla uğraşmadan sadece gereken bilgileri almanız açısından da zaman kaybı yaşatmayacaktır. Genelde işletme bölümünü okuyanlar için avantajlı olan tezsiz yüksek lisans uzaktan eğitimle çok daha kolaydır. Çünkü sadece sınavlara katılarak bir yıl içerisinde yüksek lisansınızı tamamlamanız mümkün olabilmektedir. Bu sayede işinize de devam ediyor olmanız size sıkıntı yaşatmayacaktır.

Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti merkezimiz sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Danışmanlarımız sizlere gerekli olan koşullar, vize işlemleri, konaklama gibi daha birçok konuda yardımcı olarak sizleri bu konuda aydınlatmaktadırlar.

İzmir, Ankara ve İstanbul şubelerimizi arayarak ya da direkt olarak ofisimize gelerek bu konuda bilgi alabilir ve nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda yardımlarımıza başvurabilirsiniz. Eğer sizler de özel sektörde bir işletmede çalışıyorsanız ve üniversiteyi bitirdikten sonra yüksek lisans yapmadıysanız; Tezsiz yüksek lisans uzaktan eğitimi tercih edebilirsiniz. Makedonya ve Polonya gibi daha birçok Balkan ülkesinde istediğiniz herhangi bir bölümde rahatlıkla bu eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız