DRAFT BLOG

Tüm Dersleri Türkçe Alabileceğiniz Avrupa Üniversitesi:  Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Tüm dersleri Türkçe alabileceğiniz Avrupa'nın en kaliteli kurumlarından biri olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrenciler için biçilmiş bir kaftandır diyebiliriz. Makedonya’nın Gostivar isimli şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa’nın en gözde okullarından biridir. Okul, Türk nüfusun yoğunlukta olduğu ve Türkçe’nin yaygın olarak konuşulduğu 80.000 nüfuslu kentte eğitim hayatını sürdürmektedir.

Vizyonunuzu Genişleten Prestijli Bir Kurum: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Türk öğrencilerin yurt dışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi.  hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçenektir. Gostivar şehrinde Türk nüfusu oldukça yoğunlukta olup Türkçe'nin de yaygın konuşulduğu bir yerdir. Türkçe eğitim veren ve Türkiye’deki ders programlarına uygun hazırlanan eğitim programları sayesinde Vizyon Üniversitesi’nden mezun olan Türk öğrenciler YÖK tanınırlığı konusunda da sıkıntı yaşamamaktadırlar. Eğitim dilinin Türkçe olması, şehirde Türk nüfusunun yoğunlukta olması size kolayca adapte olma avantajı sağlayacaktır.

4 fakültede lisans tamamlama, lisans, uzaktan eğitim, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programları bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Bologna sürecine dahil olan, Avrupa’da tanınırlığı bulunan kaliteli bir üniversitedir. Eğitim, öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimsemiş olan Vizyon Üniversitesi’nde aralarında uzman isimlerden eğitim alırken öğrenciye verilen değeri sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Sınavsız Eğitim Seçeneği İle Vizyon Üniversitesi

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi de sınavsız eğitim alma olanağıdır. Bu olanak sayesinde Türkiye’deki zorlu sınav prosedürlerini kısa sürede geçebilir ve stresten uzak bir eğitim ortamına kavuşabilirsiniz. Sınavsız bir şekilde öğrenci almasına rağmen Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda YÖK Denkliği’ne de sahiptir. Bu sayede okulda  aldığınız eğitim ile Türkiye’de kariyer yapma fırsatına erişebilirsiniz. Vizyon Üniversitesi, uluslararası kalitede bir eğitimi servet ödemeden, uygun fiyatla almanızı sağlar. Kurumun sunduğu uygun fiyatlılık sayesinde eğitim gördüğünüz ülkede hapsolmak yerine bol bol seyahat edebilir ve yaşam tecrübesi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bu tecrübeyle eğitim hayatınıza yeni perspektifler getirerek ufkunuzu da genişletebilirsiniz. Geniş düşünmek isteyenler için Uluslararası Vizyon Üniversitesi harika bir seçenektir.

Yurt dışında üniversite eğitimi almak; iyi bir meslekte çalışmak, iyi bir gelir elde etmek, kendimizi kültürel anlamda geliştirmek istiyorsak geçirmemiz gereken önemli bir süreçtir. Günümüzde yurt dışında okuyor olmak artık sanıldığı kadar zor bir süreç değildir. Kariyeriniz için gerekli olan bu durumu en doğru şekilde gerçekleştirmek ve yurt dışında bulunan kurumlar hakkında daha sağlıklı bilgiler almak için Draft Yurtdışı Eğitim'in İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerinde bizleri ziyaret edebilir ve aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını en sağlıklı şekilde alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız