DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Ufkunuzu Genişletirken Cebinizi Güldürecek Üniversite:  Balkan Üniversitesi

Ufkunuzu genişletirken uygun harç ücretleri ile de cebinizi ve yüzünüzü güldürecek olan Balkan Üniversitesi, yurt dışında kalifiye bir eğitim almak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Eğer yurt dışında hem sınavsız hem de uygun bir eğitim almak istiyorsanız, Balkan Üniversitesi tercih etmeniz gereken kurumların başında gelmektedir. Balkanların en gözde ülkelerinden biri olan Makedonya’nın Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne çok uygun eğitim ve yaşam maliyetleriyle üstelik yalnızca lise diplomanız ile kayıt yaptırabilirsiniz.

Makedonya'nın seçkin üniversitelerine sınavsız giriş imkânıyla girmek isteyen öğrencilerimiz tarafından oldukça yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Sınav puanlarının ve lisede alınan eğitim alanı ve ortalamaların önemli olmadığı, sadece lise diplomasının arandığı bu üniversitelerde istediğiniz bölümde okuma fırsatı bulabilirsiniz. Makedonya'nın önde gelen üniversitelerinden biri olan Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi gerek eğitim kalitesi, gerekse yeni sosyal olanaklarıyla sizi memnun edecek üniversiteler arasında yer almaktadır.

Balkan Üniversitesi Hakkında

2006 yılında Makedonya’nın aydınları ve akademisyenleri tarafından kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi kısa sürede ülkenin en iyi üniversitelerinden birisi olma konumuna ulaşmıştır. Türkiye ile arasında pek çok anlaşma bulunan bu üniversite yurt dışında eğitim görmek isteyen çok fazla sayıda Türk öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bu bilgiye baktığımızda haliyle Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin Türk öğrencilere büyük avantajlar sağladığı kanısına ulaşmaktayız. Peki, Makedonya’nın genç, dinamik ve gelişmeye açık üniversitelerinden olan Balkan Üniversitesi’nin öğrencilere sağladığı ve kendisini yaygın bir tercih kılan avantajları nelerdir. Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin ismindeki “uluslararası”, sadece okulu prestijli olarak göstermek için konulmuş bir ünvan değildir. Balkan Üniversitesi eğitim standartları açısından gayet uluslararası bir eğitim kurumudur. Bunun en önemli ispatlarından birisi, Balkan Üniversitesi’nin eğitim dilinin İngilizce olmasıdır. Üniversite eğitimi almakla birlikte bu sayede yabancı dillerini de geliştirme fırsatı bulan öğrenciler, üniversitede bulundukları sürece dünyadaki en çok konuşulan dili de öğrenme fırsatına ulaşırlar.

Makedonya okulları hakkında daha detaylı bilgi almak ve saygın bir kurum olan Balkan Üniversitesi'ne kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız