DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uluslararası Alanda Adını Duyurmuş Bir Üniversite:  Balkan Üniversitesi

Uluslararası alanda adını saygın bir şekilde duyurmuş olan Balkan Üniversitesi, yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz için oldukça uygun bir tercihtir.

Kalitesi İle Göz Dolduran Bir Kurum: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya'nın seçkin üniversitelerine sınavsız giriş imkânıyla girmek isteyen öğrencilerimiz tarafından oldukça yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Sınav puanlarının ve lisede alınan eğitim alanı ve ortalamaların önemli olmadığı, sadece lise diplomasının arandığı bu üniversitelerde istediğiniz bölümde okuma fırsatı bulabilirsiniz. Balkan Yarımadası ülkesi olan Makedonya son dönemlerde yaptığı eğitim alanındaki çalışmalar ve gelişimle dünyanın çeşitli yerlerindeki öğrenciler için bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Yaşam şartlarının ekonomik olduğu bu ülkenin aynı zamanda eğitim masrafları oldukça düşük bütçe gerektirir. Türkçe dilinin yaygın kullanımı ve bazı üniversitelerin Türkçe dilinde kimi alanlarda eğitim sunması ülkemiz öğrencileri için büyük bir şanstır. Makedonya'nın önde gelen üniversitelerinden biri olan Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi gerek eğitim kalitesi, gerekse geni sosyal olanaklarıyla sizi memnun edecek üniversiteler arasında yer alır.

Bütün eğitim programları Yüksek Öğretim Kurumu tarafından tanınan ve Üniversite lisans programları ÖSYS tercih ve yerleştirme kılavuzunda da yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi, üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun ekonomik koşullarda eğitim fırsatı sunmaktadır. Makedonya Balkan Üniversitesi’nde üniversite eğitimi alabilmeniz için lise mezunu olmanız yeterlidir. MUBÜ bünyesinde, Hukuk, Mühendislik, Mimarlık, Bankacılık, Ekonomi, Medya, Tasarım, Eğitim gibi farklı eğitim programlarına sınavsız kaydolup eğitim alabilmeniz mümkündür. Ülkemize uzaklık açısından da İstanbul’a bir saatlik uçuş mesafede bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi, Avrupa ile kıyas götürmeyecek eğitim ve yaşam maliyetleriyle nitelikli bir uluslararası üniversitede eğitim almak isteyen öğrencilerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alır.

Uluslararası özellik taşıyan ve Balkanların önde gelen üniversitelerinden biri olan Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde sınavsız eğitim fırsatlarını değerlendirmek ve uygun yaşam koşulları altında masrafsız ve kaliteli bir eğitim almak isterseniz, kayıt işlemleri hakkında uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Yurtdışında Avrupa standartlarında üstelik sınavsız ve masrafsız üniversite okuma şansını yakalamak sizin elinizde.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız