DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Azerbaycan İçerikleri
Tüm Ukrayna İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi ile  Sınavsız Üniversite Okuyun

Uluslararası Balkan Üniversitesi İle Her Şey Mümkün!

Avrupa'da bir çok üniversite, sınavsız eğitim sunmaktadır. Bu okulların başında Makedonya'da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi gelmektedir. Balkanların en gözde ülkelerinden biri olan Makedonya’nın Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne yalnızca lise diplomanız ile kayıt yaptırmanız mümkündür. Üsküp şehrinde yer alan Balkan Üniversitesi, yurt dışında sınavsız ve uygun fiyatlı eğitim alabileceğiniz okullardan biridir. Makedonya'nın önde gelen saygın kurumlarından biri olan Balkan Üniversitesi, Avrupa ya da ABD’deki üniversitelerin yüksek eğitim ücretlerine cevap veremeyen öğrenciler için uygun alternatiflerin başında gelmektedir. Ayrıca kurum pandemi dolayısıyla bulunduğu yeri terk etme imkanı olmayan ya da yurt dışına çıkamayan öğrenciler için sınavsız bir üniversite eğitimini öğrencilerine sunuyor. 

Sınav Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi Şansı

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi de sınavsız bir eğitim fırsatıdır. Sınavsız olarak okuyabileceğiniz lisans bölümleri Hukuk, Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İngilizce Öğretmenliği ve Türkçe Öğretmenliği ve daha fazlası. Klinik Psikoloji, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme ve Mimarlık gibi yüksek lisans bölümlerini de tercih edebilirsiniz.

Son Derece Uygun Ücretler İle Yurtdışında Eğitim Alabilirsiniz

Uluslararası Balkan Üniversitesi'ni böylesine cazip kılan bir başka önemli olgu ise bu üniversitenin ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki eğitim kurumlarına kıyasla çok daha uygun oluşudur. Makedonya’nın maddi açıdan zorlayıcı bir ülke olmadığı gerçeğini de buna eklersek, çok rahat bir öğrencilik hayatı sürebilir ve uluslararası kalitedeki kusursuz bir eğitimi uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Bu sayede eğitim gördüğünüz ülkeye kısıtlı kalmak yerine bol bol seyahat edebilir ve birikimlerinizi başka aktiviteler için kullanabilirsiniz.

Çokkültürlü Bir Ortam ile Vizyonunuzu Genişletebilirsiniz

Birden fazla ülkeden ve kıtadan öğrencinin bünyesinde eğitim gördüğü Uluslararası Balkan Üniversitesi, farklı kültürlerin birbirini tanıma imkanına eriştiği geniş bir öğrenci portfolyosuna sahiptir. Eğer bu portfolyoya siz de dahil olursanız farklı kültürleri tanıma şansına erişerek dünyaya yönelik vizyonunuzu ve bakış açınızı genişletme imkanını bulabilirsiniz. Bu çokkültürlü ortam sayesinde gelecekteki parlak bir kariyerin anahtarı olacak uluslararası bağlantılar edinme şansınız yüksektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız