DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Uzaktan Eğitim

Çalışıyorsanız, evliyseniz ailenizden uzakta kalmak istemiyorsanız ama yine de yurtdışında eğitim almak istiyorsanız bu videomuz tam size göre.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Sınavsız Üniversite Eğitimi

Yurt dışında eğitim alıyor olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında, sınavsız eğitim seçeneği gelmektedir. Sınavsız yurtdışı eğitimi, özellikle ülkemizde üniversite sınavından yeterli puanı alamayıp hayallerindeki bölüme yerleşemeyen öğrenciler için avantajlı bir tercihtir. Öğrenciler, yurt dışında bulunan okulların sınavsız eğitim seçeneği sayesinde, istedikleri bölümü saygın bir kurumda okuyarak, uluslararası geçerliliği bulunan bir diplomanın sahibi olurlar. YÖK denkliğine sahip bir kurum olan Uluslararası Balkan Üniversitesi ise, diğer okullardan farklı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışındaki tek okuludur ve dolayısıyla YÖK denkliği konusunda ülkemizdeki üniversitelerle aynı statüte olan ve YÖK denkliği konusunda kesinliği bulunan bir yükseköğretim kurumudur.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Sınavsız Yurt Dışı Eğitimi

Her açıdan avantajlı bir şekilde okuma imkânı bulabileceğiniz Makedonya'da bulunan Balkan Üniversitesi yurt dışında sınavsız eğitim alabileceğiniz kurumların başında gelmektedir. Okul, uygun eğitim ücretlerinin yanında başarılı öğrencilerine %100 burs sağlayan bir kurumdur. Eğitim dili İngilizce olan Makedonya Balkan Üniversitesi, öğrencilerinden İngilizce şartı istemektedir. Üniversitede birçok fakülte yer almaktadır: İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Teknik Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Lisans Fakültesi, Balkan Üniversitesi'nde yer alan fakültelerdir. Bu fakülteler içerisinde birçok bölüm bulunmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne Türkiye’den giden öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bölümler arasında Hukuk, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İnşaat Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümleri yer alır.

Pandemi Dolayısıyla Bulunduğunuz Yeri Terk Etmeden Yurt Dışında Okuyun

Uluslararası Balkan Üniversitesi'ni cazip kılan tercihlerden biri de pandemi dolayısıyla öğrencilerin bulundukları yerdeki okullarda eğitim alabilecek oluşudur. Evet yanlış okumadınız. Balkan Üniversitesi'ne kayıt olup, Türkiye'de bulunan bir okulda eğitim alabilmeniz mümkündür. Bir başka deyişle yurt dışı eğitiminizi yurt içinde bulunan bir okulda alabilirsiniz. Koronavirüs sebebi ile yurt dışına çıkmakta tereddüt eden öğrencilerimiz için son derece faydalı olan bu seçenek için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

IBU Öğrencilerinin Pandemi Sürecinde Türkiye’de Eğitim Alabileceği Üniversiteler
> Kastamonu Üniversitesi
> Batman Üniversitesi
> Kırklareli Üniversitesi
> Anadolu Üniversitesi
> Trakya Üniversitesi
> Karabük Üniversitesi
> Namık Kemal Üniversitesi
> Karaelmas Üniversitesi
> Yalova Üniversitesi
> Hasan Kalyoncu Üniversitesi
> Aksaray Üniversitesi
> Marmara Üniversitesi 
> Gazi Üniversitesi 
> İstanbul Üniversitesi 
> İstanbul Teknik Üniversitesi
> Uludağ Üniversitesi
> Siirt Üniversitesi
> Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
> Erzurum Teknik Üniversitesi
> Sakarya Üniversitesi
> Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
> İstanbul Ticaret Üniversitesi
> İstanbul Aydın Üniversitesi
> Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 
> İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
> Atatürk Üniversitesi 
> Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
> Cumhuriyet Üniversitesi
> Akdeniz Üniversitesi
> Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
> Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
> Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız