DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Sınavsız Eğitim Programları

Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde sınavsız üniversite eğitimi alabileceğinizi biliyor muydunuz? MUBÜ, mimarlıktan bankacılığa, tasarımdan mühendisliğe pek çok popüler programda sınavsız eğitim seçenekleri sunuyor.

Uluslararası Balkan Üniversitesi, 2006 yılında Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir. Üniversite, Erasmus+ ve Mevlana değişim programları ile tam anlamıyla uluslararası bir üniversitedir. Bununla birlikte Uluslararası Balkan Üniversitesi; Türkiye’den gelen öğrencilere Mimarlık, Psikoloji, İnşaat Mühendisliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İngilizce Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği gibi birçok alanda uygun koşullarda kaliteli eğitim-öğretim imkânı sunmaktadır.

İstanbul’a bir saat mesafede tarih ve kültür şehri Üsküp’te faaliyet gösteren Uluslararası Balkan Üniversitesi, kaliteli İngilizce eğitim programları ile nitelikli bir uluslararası üniversite ortamını yaşamak isteyenler için doğru adrestir. Samimi kültürü, ülkemize yakınlığı ve uygun yaşam maliyetleriyle Makedonya’yı ve Üsküp’ü seveceksiniz.

Bütün eğitim programları Yüksek Öğretim Kurumu tarafından tanınan ve Üniversite lisans programları ÖSYS tercih ve yerleştirme kılavuzunda da yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi, üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun ekonomik koşullarda eğitim fırsatı sunmaktadır.

Makedonya Balkan Üniversitesi’nde üniversite eğitimi alabilmeniz için lise mezunu olmanız yeterlidir. MUBÜ bünyesinde, Hukuk, Mühendislik, Mimarlık, Bankacılık, Ekonomi, Medya, Tasarım, Eğitim gibi farklı eğitim programlarına sınavsız kaydolup eğitim alabilmeniz mümkündür.

Balkan Üniversitesi’nde size uygun sınavsız eğitim programları seçeneklerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için alanında uzman ve tecrübeli Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilir, dilerseniz Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz. Kayıt işlemlerinizin başlamasından mezun olduğunuz güne kadar yanınızda olacak, yüksek kaliteli ve kapsamlı danışmanlık hizmetlerimizle sizi desteklemeye devam edeceğiz. Geleceğinizi bir an önce planlamak için iletişime geçin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız