DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Sınavsız Üniversite Eğitimi

Yurt dışında eğitim alıyor olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında, sınavsız eğitim seçeneği gelmektedir. Sınavsız yurtdışı eğitimi, özellikle ülkemizde üniversite sınavından yeterli puanı alamayıp hayallerindeki bölüme yerleşemeyen öğrenciler için avantajlı bir tercihtir. Öğrenciler, yurt dışında bulunan okulların sınavsız eğitim seçeneği sayesinde, istedikleri bölümü saygın bir kurumda okuyarak, uluslararası geçerliliği bulunan bir diplomanın sahibi olurlar. YÖK denkliğine sahip bir kurum olan Uluslararası Balkan Üniversitesi ise, diğer okullardan farklı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışındaki tek okuludur ve dolayısıyla YÖK denkliği konusunda ülkemizdeki üniversitelerle aynı statüte olan ve YÖK denkliği konusunda kesinliği bulunan bir yükseköğretim kurumudur.

Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Sınavsız Yurt Dışı Eğitimi

Her açıdan avantajlı bir şekilde okuma imkânı bulabileceğiniz Makedonya'da bulunan Balkan Üniversitesi yurt dışında sınavsız eğitim alabileceğiniz kurumların başında gelmektedir. Okul, uygun eğitim ücretlerinin yanında başarılı öğrencilerine %100 burs sağlayan bir kurumdur. Eğitim dili İngilizce olan Makedonya Balkan Üniversitesi, öğrencilerinden İngilizce şartı istemektedir. Üniversitede birçok fakülte yer almaktadır: İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Lisans Fakültesi, Balkan Üniversitesi'nde yer alan fakültelerdir. Bu fakülteler içerisinde birçok bölüm bulunmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne Türkiye’den giden öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bölümler arasında Hukuk, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İnşaat Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümleri yer alır.

Pandemi Dolayısıyla Bulunduğunuz Yeri Terk Etmeden Yurt Dışında Okuyun

Uluslararası Balkan Üniversitesi'ni cazip kılan tercihlerden biri de pandemi dolayısıyla öğrencilerin Türkiye'yi terk etmeden online eğitim avantajı ile bölümlerine başlama imkanı sunulması. Pandemi bitene kadar vakit kaybetmeden ve ülkemizi terk etmeden rahatlıkla lisans eğitiminize başlayabilirsiniz. 

Son Derece Uygun Ücretler İle Yurtdışında Eğitim Alabilirsiniz

Uluslararası Balkan Üniversitesi'ni böylesine cazip kılan bir başka önemli olgu ise bu üniversitenin ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki eğitim kurumlarına kıyasla çok daha uygun oluşudur. Makedonya’nın maddi açıdan zorlayıcı bir ülke olmadığı gerçeğini de buna eklersek, çok rahat bir öğrencilik hayatı sürebilir ve uluslararası kalitedeki kusursuz bir eğitimi uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Bu sayede eğitim gördüğünüz ülkeye kısıtlı kalmak yerine bol bol seyahat edebilir ve birikimlerinizi başka aktiviteler için kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız