DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi ve Sınav Eğitim Kurumları'ndan  Büyük İşbirliği

Uluslararası Balkan Üniversitesi, ülkemizin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları ile işbirliği protokolü imzaladı. Ülkemizin Avrupa'da 2006 yılında kurduğu, ÖSYM'nin tercih kılavuzunda yer alan ve doğrudan YÖK Denkliği bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi heyeti bir dizi ziyarette bulunmak üzere Ankara'ya geldi. Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem, IBU Rektör Başdanışmanı Mustafa Süzmetaş ve beraberindeki heyet Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer ile görüştü. Sınav Uluslararası Ofisi Direktörü Mevlüt Başdoğan ve Sınav Uluslararası Ofis Koordinatörü Sefa Ilgın da görüşmede hazır bulundular. 

Sınav Eğitim Kurumları öğrencilerine yurtdışı eğitim ve kariyer planlamasında başarılı bir şekilde destek olan Sınav Uluslararası Ofisi (SIO), varılan mutabakat çerçevesinde Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin temsilciliğini yapma hakkını elde  etti.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Dursun Erdem ve heyeti Ankara gezisinde Maya Koleji'ne de ziyarette bulunarak Maya Koleji Kurucu Temsilcisi Sayın Levent Okut, Maya Okulları'nın Ankara'daki diğer kampüslerinin okul müdürleri ve Maya Uluslararası Eğitim Ofisi yetkilileri ile görüşmeler yaptı. Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin öğrencilere sunduğu farklı öğrenci kabul sistemi, eğitim öncelikleri, çift diploma, eğitim programları, üniversite bölümleri gibi pek çok konu hakkında bilgi ve fikir paylaşımı yapıldı.

Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’nın Üsküp şehrinde bulunan, yurtdışında hem sınavsız hem de masrafsız bir eğitim sunan uluslararası bir üniversite. Türkiye’de yüksek puan gerektiren hukuk, mühendislik, mimarlık gibi bölümlere Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde üniversite sınavı puan engeline takılmaksızın başlayabilir ve eğitim dilinin % 100 İngilizce olması sayesinde de eğitiminize uluslararası düzeyde alarak dünyanın birçok üniversitesi ile aynı standartlarda eğitim şansı yakalabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız