DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Uluslararası Geçerliliğe Sahip Bir Diploma Almak İster misiniz?

Yurt dışında lisans eğitimi almak ve kariyerini bu noktada parlak bir şekilde planlamak hemen hemen her öğrencinin hayali olmalı. Uluslararası geçerliliğe sahip bir diploma sahibi olmak, parlak bir kariyer açısından son derece önemli bir durumdur. Bu noktada Avrupa'da bulunan okullar oldukça saygın ve prestijli bir konumdadır. Sadece Avrupa'da değil elbette! Dünyanın pek çok yerinde bulunan kaliteli okullar, uluslararası geçerliliğe sahip diplomaları ve kalifiye eğitimleri ile, öğrencilerine son derece nitelikli imkanlar sunmaktadırlar.

Yurt dışında eğitim almak artık eskisi kadar zor bir durum değil. Nitekim bu okulların harç ücretleri artık neredeyse yurt içindeki çoğu özel okul ile aynı fiyattadır. Hatta bazı okullar yurt içinde bulunan okullardan daha uygundur diyebiliriz. Bazı ülkeler ise öğrenci dostu olmasıyla bilinen ülkelerdir. Bu durumda yurt dışında eğitim almak kalifiye bir eğitim anlayışının dışında cebinize de dost bir durumdur diyebiliriz. Uygun ücretler ile okuyabileceğiniz kaliteli yurt dışı okulları hangileridir?

Avrupa'nın En Kaliteli Ve Uygun Bütçeli Okullarından Biri: Varşova Üniversitesi

Uluslararası geçerliliğe sahip bir diplomayı, yurt dışındaki okullardan birinde uygun bir harç ücreti ile almayı kim istemez ki! Varşova Üniversitesi bu bağlamda size oldukça avantaj sağlayan bir kurumdur. Varşova Üniversitesi, Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversite Sıralaması ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması gibi uluslararası sıralamalarda yüksek pozisyonlardadır. Araştırma üniversitelerinin toplam sayısının 20.000’e ulaştığı düşünüldüğünde, Varşova Üniversitesi dünya üniversiteleri arasında en iyi %3’lük dilimde yer almaktadır. Uluslararası sıralamalara göre Polonya’nın en iyi üniversitesi olmanın yanı sıra, Avrupa’nın bu bölgesinde yer alan diğer üniversiteler arasında da en iyi okullardan biridir.

Ukrayna'nın En İyi Devlet Üniversitesi: Sumy Devlet Üniversitesi

Ukrayna üniversiteleri de hem uygun bir bütçe ile hem de kaliteli bir şekilde eğitim alabileceğiniz kurumlar arasında yer almaktadır. Sumy Devlet  Üniversitesi , Sumy şehrinde, Ukrayna'nın Kuzey doğusunda yer almaktadır. 1948 yılında eğitim vermeye başlayan Sumy Devlet Üniversitesi akreditasyon düzeyi oldukça yüksek olan bir üniversitedir. 2015 yılından itibaren Sumy State University, Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversiteleri Sıralamaları ile dünyanın en iyi üniversitelerinin dizinine dahil edilmiştir.Kaliteli eğitimleri ile sürekli olarak dereceye giren üniversite 50’den fazla yabancı ülkeden öğrenci kabul eden bir eğitim kurumudur.

Yurt dışı üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim'in İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerini ziyaret edebilir ya da talep formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız