DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Uluslararası Vizyon Üniversitesi Lisans Programları ve Ücretleri

Yurt dışında üniversite hayali kuran pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa standartlarında verdiği eğitim ile göze çarpmaktadır. Türk öğrencilerin yurtdışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri Uluslararası Vizyon Üniversitesi. Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçeneklerden biridir diyebiliriz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi lisans programları ve ücretleri ile ilgili hazırladığımız bu yazımız, sizin için iyi bir referans olacaktır.

Avrupa Standartlarında Harika Bir Yurt Dışı Eğitimi: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

4 fakültede lisans tamamlama, lisans, uzaktan eğitim, yüksek lisans, doktora gibi eğitim programları bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Bologna sürecine dahil olan, Avrupa’da tanınırlığı bulunan kaliteli bir üniversitedir. Eğitim, öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimsemiş olan Vizyon Üniversitesi’nde aralarında uzman isimlerden eğitim alırken öğrenciye verilen değeri sonuna kadar hissedebilirsiniz. Üniversite sadece Makedonya’da değil aynı zamanda tüm Balkanlar’da özel üniversite denince akla gelen ilk kurumlardan birisidir. Lisans ve lisansüstü programlar sunan, ayrıca hukuk ve edebiyat gibi birden fazla alanda çalışma imkanını bünyesindeki öğrencilere veren okul, kusursuz bir eğitim kurumudur.

Uzaktan Eğitim Fırsatı

Uluslararası Vizyon Üniversitesi, mimarlık fakültesini de kapsayan toplamda 5 farklı fakültede uygun maliyetli uzaktan eğitim programları yürütmektedir. Üniversitenin Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olması dolayısıyla bir yandan mimarlık eğitiminizi sürdürürken diğer yandan da herhangi bir dil sorunu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Sunmuş olduğu tüm bu avantajların yanında, üniversitenin öğrencilerinden istediği tek şey fakültenizin vize ve final dönemlerinde bu sınavlara katılmalarıdır. Bu konuda da Makedonya, size uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunacaktır.

Üniversite Bölümleri Ve Fiyatları

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni rakiplerinin önüne geçiren bir olgu da kurumun gayet makul ücretleridir. Ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki kurumlara kıyasla fiyat açısından makul olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi bu konuda gerçekten göz alıcıdır. Makedonya’nın maddi açıdan rahat bir ülke olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda bu kurumda gayet rahat bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz. Peki üniversite bölümleri ve fiyatları nelerdir?

Hukuk Fakültesi: Yıllık 3200 Euro

Psikoloji: Yıllık 3000 Euro

İktisat Fakültesi: Yıllık 2500 Euro

Bilişim Mühendisliği: Yıllık 2800 Euro

Mimarlık Fakültesi: Yıllık 3200 Euro

Yurt içindeki özel okullara kıyasla neredeyse aynı fiyatlarla okuyabilceğiniz Vizyon Üniversitesi bölümlerinden birine kayıt yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız